www.vibank.pl > Amber Gold

Amber Gold

Firma Amber Gold zajmuje się przede wszystkim inwestycjami alternatywnymi takimi jak obrót złotem, srebrem i platyną. Klientami Amber Gold są osoby poszukujące rozwiązań inwestycyjnych i kredytowych. Strategicznym celem spółki jest pozyskanie 100 tysięcy nowych klientów do 2012 roku. Centrala Amber Gold mieści się w Gdańsku na ulicy Spichrzowej 15. Jednak w całym kraju istnieją liczne przedstawicielskie placówki, które oferują wszystkie produkty finansowe Amber Gold. W ramach oferty klient może skorzystać z:

Lokat inwestycyjnych:
inwestycja w złoto, platynę lub w srebro
okres inwestycji od 3 do 60 miesięcy
możliwość decydowania o końcu lokaty
stopa zwrotu od 6 do 15 procent w skali roku

Produktów skarbcowych:
przechowywanie złota, srebra i platyny za odpowiednią opłatą roczną
inwestor samodzielnie podejmuje decyzję o ryzyku, kupnie i sprzedaży towaru
kursy kruszców ustalane są na podstawie giełdy towarowej oraz kursu NBP

Kontraktów Oszczędnościowych:
nie ma ustalonej kwoty wpłat
oprocentowanie 6 proc.
bieżący dostęp do środków

Pożyczek gotówkowych:
Limit Odnawialny
Pożyczka gotówkowa Amber
Pożyczka gotówkowa Nowe Życie Plus

Produktów oddłużających:
Pożyczka Nowe Życie
Pożyczka hipoteczna Nowe Życie

No votes yet.
Please wait...

Opinie2 204 komentarze

 

 1. rs7a napisał(a):

  Czy otrzymał w tym tygodniu ktoś pieniądze z zakończonej lokaty ? Ja nadal nie mam pieniędzy na koncie a lokata zakończyła się 19.07.2012…

  • roman napisał(a):

   Witam mi też minął termin 27.07 i dalej pusto na koncie. Powiem że moja głupota mnie przerosła gdy wysyłałem kasę, teraz gdy mój zysk przerodził sie w stratę narasta złość że biednego za kradzież bulki zamykają a tu facet tyle kasy przekręcił, ma wyroki i dalej się śmieje cieszy wolnością i wszystkich wokolo obwinia. To żenada że organy scigania łąc znie z prokuraturą milczą – kim jest ten Plichta bo podobno skończył tylko ekonomik, dlaczego sie go tak boją, co jeszcze wyjdzie w tej aferze i ujrzy światło dzienne??????

 2. realistka napisał(a):

  Nikt nie otrzymał pieniędzy z lokaty dla niepoznaki posłała zona Plichty 3 przelewy bardziej zdesperowanym i to wszystko!!!!. Głupota dawać adwokatą samemu się zgłasza do prokuratury albo policji albo sądu wystarczy że weżnie syndyk pare milionów.

 3. Pablo KRK napisał(a):

  Nadal siana nie ma. Lokata zakończona 17.07 na 20 K. Dzwoniłem wczoraj i na infolinii powiedzieli mi, że przelew wyszedł od nich w środę wieczorem… chyba musieli założyć konto na Marsie tym nowym łazikiem bo ile może iść przelew. Tylko że taką ściemę już też słyszałem od nich, że przelew poszedł 31.07 a w poniedziałek następny tydzień powiedzieli, że odbił bank transakcję. Zwodzą nas jak ciemniaków, robią nas jak chcą. W poniedziałek będzie nowa bajka – odcinek pt. „Nie możemy spieniężyć złota”

  • kikr napisał(a):

   nikt nic nie dostał bo każdy sra w pory, żeby forsa nie przepadła, a Plichtowie śmieją się w twarz

   • JA12 napisał(a):

    plichtowie nikomu nie śmieją się w Twarz, teraz to oni trzęsą portkami, wszyscy pamiętają co spotkało Grobelnego, a oni wykręcili więcej ludzi, na większe kwoty, to że podzielą jego los jest bardziej niż pewne!

    • agas napisał(a):

     skoro tak, dlaczego nadal kłamią, obiecują wypłaty, które nie nadchodzą, po co całe dalsze podawanie nieprawdy, czy nie lepiej od razu się przyznać i umożliwić klientom odzyskanie chociażby części należnośc?

 4. Tomek napisał(a):

  Teraz sami zgłoszą się do prokuratury, o udzielenie im kilkuletniego azylu i ochrony przed wierzycielami w cieplutkim więzieniu, gdzie spokojnie pomyślą nad kolejnymi bizneszmi.

 5. tree napisał(a):

  Jutro sądny dzień. Jak moja matka jutro nie dostanie kasy to idzie do prokuratury w Gdańsku. A ja poszukam kałacha na czarnym rynku.

 6. rs7a napisał(a):

  JUTRO jeśli nie otrzymam pieniędzy też nie ręczę za siebie. Wiem gdzie facet mieszka, wiem gdzie ma posiadłości, wiem gdzie chodzi do kościoła i wiem kto jest dla niego ważny. Jeśli nie dostanę MOICH pieniędzy nie odpuszczę facetowi i nie jest to groźba a obietnica, którą sobie złożyłem.

  • rdory napisał(a):

   rs7a dużo wiesz, jako o osobie, która do ostatniego poniedziału niewiele dała o sobie poznać…
   Osobiście nie wierzę, że ktoś, kto chciałby uciec z kraju, schować się na dłuższy czas, czy schować się, by nie oddać pieniedzy, pokazał swoją twarz po tylu latach….
   Moim zdaniem (albo jest to moje życzenie) chłop walczy na wszystkie sposoby by oddać nam, co nam się należy.
   Może się mylę, choć przeczucie żadko mnie zawodzi, ale będzie dobrze. A tym wszystkim, którzy etatowo tu siedzą, i wszczynają popłoch mówię „dziękuję :)”…

 7. realistka napisał(a):

  to weż nas z sobą chętnie dołączymy .

 8. Revenge napisał(a):

  Ja również, jak pieniądze nie dojdą mojej mamie, zaprzysięgłem sobie zemstę na tym człowieku

 9. ja napisał(a):

  Nie chcę was dołować ale ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział

 10. okey napisał(a):

  Na miejscu kolesia już przestałbym spać spokojnie. Gdyby mieli kase na koncie i wykonywaliby regularnie przelewy od tego 08.08 jak deklarowali na swojej stronie i chociażby 200 przelewów dziennie to dzisiejszego dnia kupe ludzi miałoby kase na koncie nie wspominając o kasie na piatek. Tak wiec sądze, że to pic na wode foto montaż. Niestety i cza z tym juz coś robić bez przeciągania. A nie wiem czy juz wiecie ale koleś przelał w marcu 50 mln na nową społke AG S.A. ale jak piszą w gazecie klienci nie mogą o tą kase walczyć.

 11. enzym napisał(a):

  W dniu dzisiejszym zapadła decyzja o likwidacji AG.
  Współczuję.

 12. ja napisał(a):

  Myślę,że każdy myślący czuł,że to nastąpi. Tak,niestety,działają piramidy.

 13. ania102 napisał(a):

  Nie czekajcie aż zakończy sie proces likwidacyjny. Musicie zwrócić się do spółki pisemnie o oddanie kasy. Problem jest teraz na jaki adres. Dlatego ta ściema, że będziecie powiadamiani listownie. Jeśli proces likwidacyjny się zakończy a wy sie nie upomnicie o swoje to pozamiatane.
  wypowiedz prawnika
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12300716,Prawnik__Likwidacja_Amber_Gold_to_dopiero_poczatek.html

 14. Artur napisał(a):

  no włsnie pod jaki Adres wysłać takie pismo i jak ono powinno wygladać (jaka treść) ?

 15. Podnóżek napisał(a):

  Czy ktos dostal dzis przelew?

 16. MariaGdy napisał(a):

  Nie marwcie się, jeśli tylko będziecie wierzyć, siedzieć cicho i cierpliwie czekać, to wszyscy ku..wa otrzymacie swoje pieniążki!!!!

 17. MariaGdy napisał(a):

  I potrwa do 3 dni roboczych.

 18. Pedro napisał(a):

  Powtórzę pytanie podnóżek. Czy ktokolwiek otrzymał dziś przelew? Chodzi o te których wypłaty rzekomo ruszyły w środę 08.08.2012

 19. Wojciech napisał(a):

  Tak, potwierdzam, otrzymałem dziś swoje pieniążki przelewem – pierwszą poranną sesją. Pozdrawiam serdecznie. Wojciech

 20. Pedro napisał(a):

  Wojciech,
  Możesz zdradzić z jakiego rachunku bankowego przyszedł ten przelew? Chodzi o podanie numeru rachunku nadawcy by stwierdzić czy rzeczywiście to był bank zagraniczny. Mozna by chociaz tu zweryfikować prawdziwość oświadczeń Amber.

 21. realistka napisał(a):

  Plichta to złodziej nikomu nic nie posłał i nie posle cwaniak

 22. Wojciech napisał(a):

  Tak oczywiście:
  Bank

  Unicredit Bank Austria AG (BLZ 12000)

  Numer konta

  697 111 300

  Kod BIC (kod bankowy)

  BKAUATWW

  Nr IBAN

  AT45 1200 0006 9311 1400

  • jaro napisał(a):

   Wojtek mam pytanie jaką kwotę dostałeś! Bo jestem ciekawy czy plichta wypłaca małe kwoty czy też duże!Bo może to system wypłaty najpierw małych sum dla świętego spokoju! Czy ktoś otrzymał większą gotówkę! Wiem że spółka jest w likwidacji zastanawiam się nad kolejnością wypłat mi lokata 15000 tyś kończy się koniec grudnia.Zastanawiam się co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 23. Wojciech napisał(a):

  Bank

  Unicredit Bank Austria AG (BLZ 12000)

  Numer konta

  697 111 300

  Kod BIC (kod bankowy)

  BKAUATWW

  Nr IBAN

  AT45 1200 0006 9711 1300

 24. Artur napisał(a):

  gdzie są poprzednie komętarze? jakie pismo napisać do AG odnośnie zwrotu pieniędzy? jaką ono powinno mieć treś? pozdrawiam

 25. Pedro napisał(a):

  Wojciech,
  Dzięki. Czy dostałeś całość pieniędzy, czy jeszcze coś Ci zalegają?

 26. DO "Wojciech" napisał(a):

  Czy pisałeś do nich jakieś pismo???
  Kiedy skończyłą się Tobie lokata???

 27. 1maron1 napisał(a):

  Do Wojciech i innych …… miejmy nadzieję, że się wszystko dobrze ułoży pozdrawiam wszystkich i 3-mam kciuki sam nie wiem co robić moje lokaty kończą się odpowiednio pażdziernik, listopad, grudzień, styczeń i co teraz działać podpowidzcie ale tylko sensowne opinie.

 28. 1maron1 napisał(a):

  Do Wojciech i innych poszkodowanych …… miejmy nadzieję, że się wszystko dobrze ułoży pozdrawiam wszystkich i 3-mam kciuki sam nie wiem co robić moje lokaty kończą się odpowiednio pażdziernik, listopad, grudzień, styczeń i co teraz działać podpowidzcie ale tylko sensowne opinie.

 29. BUCUWA napisał(a):

  jadac autem widzialem pare miesiec temu wielkie banery lokata w zloto itd piekne oprocentowanie mialem 50 tys na wplate.juz mialem wplacac ale z lenistwa zostawilem w NO..na lokacie dynamicznej ,w sumie daja groszeza rok 2 tys ale zawsze cos a wam naprawde wspulczuje to oszust i nici z kasy raczej

 30. Złoty Lok napisał(a):

  17.07.2012 zakończyła mi się lokata,
  19.07.2012 powiniennem mieć kasę na koncie,
  do dzisiaj NIE ma kasy

 31. tree napisał(a):

  Tu powinno wkroczyć ostro z butami nasze Państwo. Gościa i jego żonkę powinni prewencyjnie zamknąć (napewno można to zrobić). Zablokować wszystkie konta prywatne i nie prywatne. Prześledzić przwpływ tej kasy bo naprwno są jescze jakieś inne konta za granicą. Poprostu położyć na nich łapę. Im dłużej są na wolności tym bardziej motają i mydlą.

 32. marco napisał(a):

  No i koniec. Za chwilę likwidacja spółki. Z majątku (jeśli jakikolwie jest) w pierwszej kolejności swoje zaległości bierze państwo, następnie pracownicy. Wypłaty, odprawy i inne świadczenia pracownicze. A klienci na samym końcu. Pięknie panie Plichta oszukał pan biednych ludzi, po raz kolejny.

  • xylen napisał(a):

   Pan plichta zrobil w bambuko nie „biednych ludzi” ale bande pazernych i glupich lemingow ktorzy doskonale wiedzieli w jakie goovno sie pakuja:-)

 33. marco napisał(a):

  Niestety jak widzę wpisy powyżej to myślę sobie że takich Plichtów to będą jeszcze dziesiątki. Bo ludzie są tak naiwni że aż wstyd. Jak można, w tej chwili, jeszcze wierzyć w zwrot pieniędzy.

 34. no name napisał(a):

  W przypadku likwidacji należy w ciągu 14 dni zgłosić swoje roszczenie spółce osobiście w oddziale bo inaczej roszczenie w oparciu o art. 277 par. 7 khs wygaśnie. Dlatego musimy się spieszyć.

 35. zch napisał(a):

  LUDZIE WY TYCH PIENIĘDZY JUZ NIE ODZYSKACIE !!!

  JESTESCIE CIEMNIAKAMI

  1.NA REKLAMY WYDAŁ JAKĄ CZĘŚĆ
  2.LINIE LOTNICZE PRZYNIOSŁY STRATY
  3.ZAPŁACIŁ PRACOWNIKĄ (CHYBA 🙂 BO TO TEZ CIEMNIAKI)
  4.ZAPŁACIŁ ZA CZYNSZE (CHYBA BO ZA TO TEZ NIE TRZEBA PŁACIĆ DOPUKI NIE WYWALĄ )
  5.KUPIŁ SOBIE PARE ZABAWEK

  NO I LUDZIE ON TO KUPIŁ WSZYSTKO ZA WASZĄ KASE , NO PRZECIEZ ZE NIE ZA SWOJĄ .
  NO I ILE MU JESZCZE MOGŁO ZOSTAC ?
  POŁOWA ALE JEJ TEŻ NIE ODDA !!!
  A PANSTWO WAM NIE POMOZE BO TO TEŻ SAME CIEMNIAKI JAK WY 🙂

  TAKA JEST BRUTALNA PRAWDA !!!

  ALE POLITYKA NIE JEST ŁATWA 🙂

 36. Małgorzata napisał(a):

  nAJLEPSZE ROZWIĄZANIE W TEJ SYTUACJI TO ZGŁOSZENIE WNIOSKU O UPADŁOŚĆ aMBER gOLD. Wówczas to sąd wyznaczy syndyka do realizacji zobowiązań, a nie będą tego robić złodzieje z Amber. Najlepiej zrobić to grupowo i jak najszybciej

 37. Małgorzata napisał(a):

  widziałam w internecie że są osoby które podjęły już akcję zrzeszenia się w celu złożenia wniosku o upadłość Amber gold sp z oo. Osoby pokrzywdzone mogą poszukać tej strony o dołączyć się do tego wniosku o upadłość zgłaszając swoje roszczenia.

 38. ania102 napisał(a):

  Kadra zarządzająca AMBER GOLD
  (lista, która zniknęła z firmowej tablicy)

  Przewodniczący Rady Nadzorczej
  Katarzyna Plichta
  Członek Rady Nadzorczej
  Michał Forc
  Członek Rady Nadzorczej
  Paweł Kunachowicz

  Zarząd

  Prezes Zarządu
  Marcin Plichta
  Departamenty

  Pion Sprzedaży i Marketingu
  Wojciech Dworakowski
  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
  Dom Finansowy QS Sp. z.o.o. – 4 lata
  Getin Holding S.A. – 3 lata
  Invest Bank S.A. – 1 rok

  Biuro Szkoleń́
  Mirosław Ciesielski
  Dyrektor Biura Szkoleń
  Bank BPH S.A. – 2 lata
  GE Money Bank SA / GE Capital Bank S.A.- 14 lat
  Bank Gdański S.A. – 3 lata
  Doktor nauk ekonomicznych; wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

  Departament Operacji
  Joanna Traczyk
  Dyrektor Departamentu Operacji
  Bank Millennium S.A. – 2 lata
  Raiffeisen Bank Polska S.A. – 13 lat
  Poczta Polska S.A. – 2 lata

  Departament Komunikacji
  Anna Łaszkiewicz
  Dyrektor Departamentu Komunikacji
  BRE Bank S.A. – 5 lat
  Doktor nauk ekonomicznych; wykładowca na Uniwersytecie Łódzkim

  Departament Produktów
  Małgorzata Kin-Kaczmarek
  Dyrektor Departamentu Produktów
  BEST S.A. – 7 lat

  Departament Jakości
  Małgorzata Breguła
  Dyrektor Departamentu Jakości
  Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce – 2 lata
  GE Money Bank S.A. – 7 lat

  Departament Zasobów Ludzkich
  Małgorzata Guldon
  Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich
  Provident Polska S.A. – 2 lata
  TREFL S.A. – 3 lata

  Departament Audytu
  Łukasz Minasiewicz
  Dyrektor Departamentu Audytu
  EFG Eurobank Ergasias S.A. – 5 lat
  Citi Bank Handlowy S.A. – 5 lat

  Departament Finansowy
  Danuta Misiewicz
  Dyrektor Departamentu Finansowego
  ONUFRY S.A. (GRUPA EUROCASH) – 13 lat

  Departament Techniczny
  Piotr Pisarek
  Dyrektor Departamentu Technicznego
  Grontmij Polska Sp. z o.o. – 5 lat
  Grupa HOSSA S.A. – 4 lata

  Pion Inwestycji
  Janusz Mirowski
  Dyrektor Pionu Inwestycji
  Fiolet PDK S.A. – 2 lata
  Żagiel S.A. – 2 lata

  Biuro Bezpieczeństwa
  Krzysztof Kuśmierczyk
  Dyrektor Biura Bezpieczeństwa
  Solid Security – 14 lat.

 39. Gumiś napisał(a):

  Lista która zniknela ze strony ? Juz nawet strona jest niedostepna…

 40. Tom napisał(a):

  Słuchajcie, mam informację, idą przelewy !!!

  • oszukany przez amber gold napisał(a):

   masz specyficzne poczucie humoru… zmień dilera bo wypisujesz głupoty

   prawda jest taka – na odzyskanie utopionych pieniędzy w amber gold nie ma co liczyć… nawet gdy uda się uzyskać jakieś środki z upadłości firmy, to zwykli klienci będą na szarym końcu listy do wypłacenia pieniędzy

   • Do POSZKODOWANYCH napisał(a):

    Rzeczywiści w latach 2010do 2012 złoto podrożało o 160 % do był dobry chwyt wykorzystany
    przez „”DOM Składowy”” Amber Gold ale Dom Składowy istniał od stycznia 2010 do czerwca 2010 a potem przefiglowano tą instytucję upodlenia Narodu Polskiego na Spółkę zo.o.Amber Gold –Spółki to najgorszy twór nic nie musi a jak nie idzie to ogłasza się upadłość.
    Uprzejmie proszę zważyć fakt iż ta ustawa z dnia 16 listopada 2000r. Dz. Ust. 114 poz. 1191 m.ówi że jeżeli się cofa decyzję z rygorem natychmiastowym to należy tą informację podać do publicznej wiadomości a tego nie uczyniono. Nazywa się to prawnie BEZCZYNNOŚĆ oraz można wezważ Ministra Gospodarki do napraway prawa oraz wypowiedzenie się co do bezczynności.
    Zważyć nalezy fakt oraz ocenić iż ustawodawca miał dobry zamiar aby to ogłosić gdyby Amber Gold tego nie chciał zrobić.
    Nie zrobiło to Ministerstwo Gospodarki ani instytucja –instrument upodlenia narodu polskieego „”Amber Gold „”–w przeciwnym razie ludzie by w całej Polsce nie inwestowali a oni mhandlowali żłotem jak kartoflami na targu.Taka jest rzeczywista prawda trochę koląca!!!!!!!!
    Uprzejmię zachęcam do lektury ustawy z dnia 16 listopada 2000roku Dz. Ust. Ne.114 poz 1191 Art16 p.5–tam jest mowa oraz założenie ustawodawcy aby gdy się cofa decyzję lub koncesaję z trybem natychmiastowym to z tytułu nadzoru Ministerstwa Gospodarki należało to ogłosić a tego nie uczyniono.
    Zchecam do lekturay Raportu Rządowego z marca 2013 roku oraz do uważnego przeczytania Ustawy O DOMach Składowych.
    BoloiLolo

 41. Gumiś napisał(a):

  Tom widzę,że humor dopisuje…

 42. Tom napisał(a):

  Zaczeli wypłacać zpadalne lokaty ! Gumiś

 43. Gumiś napisał(a):

  tak? skąd to wiesz? sorry za podejrzliwość,ale bardziej prawdopodobne jest że sobie żarty stroisz:)

 44. realistka napisał(a):

  Tom debil jesteś ludzią nie do smiechu

 45. Pedro napisał(a):

  Tom,
  Jestes w stanie wkleic gdzies potwierdzenie takiego przelewu i podac link? np. na imageshack albo vlep?

 46. Amber Gold napisał(a):

  Ludzie czytajac wasze wpisy nie dziwie sie ze Pan Plichta stal sie dosc bogatym czlowiek. Zamiast ludzic sie ze odzyskacie nawet 10gr polecam zainwestowac w mlotek 10 kg i nabic Sobie rozumu do glowy. Spodziewaliscie sie ze bedziecie madrzejsci od Panstwa i zarobicie fortune inwestujac pare groszy. Teraz wielkie podniesienie i placz ze kasa poszla. A co z wasza glupota ? Dlaczego do tego nie potraficie sie przyznac. Daliscie sie podejsc jak stado banda matolow rownie dobrze mogliscie oddac te pieniadze pierwszej lepszej osobie na ulicy. Inwestujecie oszczednosci swojego zycia w firme ktora powstala nagle i obiecuje mega zysk. To juz samo daje do myslenia aby wybic to sobie z glowy dosc duzym mlotkiem.
  ps. Pozdrawiam wszystkich co utopili Ja mam na lokacie w normalnym banku tzw „gowno wartej lokacie” ALE MAM a Wy macie WSPOMNIENIA. A trzeba bylo dac na owsiaka 😀

 47. brajant napisał(a):

  swietny bank, goraco polecam inwetycje w złoto!! sam jutro ide jeszcze kasy troche zainwestowac! a co! jak krasc to miliony, jak porywac to ksiezniczki 🙂

  • rdory napisał(a):

   realistka jesteś jedną z nielicznych osób na tym formu, która pisze konkretnie i zawsze na temat. możesz podać jakiegoś maila, chciałbym być z tobą w kontaktcie?

 48. rdory napisał(a):

  Wczoraj na TV24 prokurator z prokuratury w Gdańsku mówił o zawiadomieniach o popełnieniu (czy podejżeniu popełnienia) przestępstwa, które były wycofywane, gdyż klientom podochodziły przelewy. Sam nie wiem co już o tym myśleć…

 49. realistka napisał(a):

  rdory Ja też złóżyłam juz do Gdańskiej prokuratury zawiadomienie. To moje gg jest nas tu 40 osób i wszystkie zawiadomienia są pisane własnie od nas .GG TYLKO DLA RDORY 9378960.

  • Do POSZKODOWANYCH napisał(a):

   Rzeczywiści w latach 2010do 2012 złoto podrożało o 160 % do był dobry chwyt wykorzystany
   przez „”DOM Składowy”” Amber Gold ale Dom Składowy istniał od stycznia 2010 do czerwca 2010 a potem przefiglowano tą instytucję upodlenia Narodu Polskiego na Spółkę zo.o.Amber Gold –Spółki to najgorszy twór nic nie musi a jak nie idzie to ogłasza się upadłość.
   Uprzejmie proszę zważyć fakt iż ta ustawa z dnia 16 listopada 2000r. Dz. Ust. 114 poz. 1191 mówi że jeżeli się cofa decyzję z rygorem natychmiastowym to należy tą informację podać do publicznej wiadomości a tego nie uczyniono. Nazywa się to prawnie BEZCZYNNOŚĆ oraz można wezważ Ministra Gospodarki do naprawy prawa oraz wypowiedzenie się co do bezczynności.

   Zważyć nalezy fakt oraz ocenić iż ustawodawca miał dobry zamiar aby to ogłosić w mediach lub lokalnych gazetach gdyby Amber Gold tego nie chciał zrobić.
   Nie zrobiło to Ministerstwo Gospodarki ani instytucja –instrument upodlenia narodu polskieego „”Amber Gold „”–w przeciwnym razie ludzie by w całej Polsce nie inwestowali a oni handlowali złotem jak kartoflami na targu.
   Taka jest rzeczywista prawda trochę koląca!!!!!!!!

   Uprzejmię zachęcam do lektury ustawy z dnia 16 listopada 2000roku Dz. Ust. Ne.114 poz 1191 Art16 p.5–tam jest mowa oraz założenie ustawodawcy aby gdy się cofa decyzję lub koncesaję z trybem natychmiastowym to z tytułu nadzoru Ministerstwa Gospodarki należało to ogłosić a tego nie uczyniono.

   Zchecam do lekturay Raportu Rządowego z marca 2013 roku oraz do uważnego przeczytania Ustawy O”” Domach Składowych.””
   Pisać gdzie się da a każda instytucja czy Sąd czy Ministerstwo zgodnie z K.P.A art.7–9 musi dać pisemną odpowiedź na wezwanie do usunięcia naruszenia aprawy prawa czy to „”Prawa Gospodarczego”” czy „”Prawa Materialnego”

   Ludzie inwestują na różnych giełdach świata ale utrata wszyskiego w przypadku Domu Składowego Amber Gold to stanowczo za dużo , a później przewiglowanego w podmiot Spółkę zo.o. Amber Gold –dalej reklamowany jako pierwszy „”DOM SKŁADOWY”” w Polsce.
   BEZCZYNNOŚĆ Ministerstwa Gospodarki spowodowała rozkwit działalności przestępczej w majestacie prawa.
   BoloiLolo

 50. ania102 napisał(a):

  W sprawie przelewów. Stara zagrywa jak w przypadku Multikasy. Wypłaci paru osobom, żeby zwieśc ludzi i dac im nadzieje.

 51. Gosia74 napisał(a):

  Ponieważ aktualnie wypowiada się na forum osoba posługująca się takim samym nickiem jak ja (tj. Małgorzata), uprzejmie informuję, że ostatni raz logowałam się 01.08.2012r prosząc forumowiczów o kontakt podając adres mailowy: malszczep@gmail.com. Obecnie będę logować się jako Gosia74.

 52. ajuha napisał(a):

  Nie martwcie się o wy naiwni, przecież niejaka stasia obiecała na tym forum, że odda w imieniu AG wszystkie niewypłacone lokaty. Z odsetkami. Teraz wystarczy ją tylko namierzyć i najlepiej do niej pojechać osobiście…

  • Podnóżek napisał(a):

   I co myslisz zes taki dowcipny? Wiadomo, ze Stasia byla naganiaczem AG i pisala to co jej kazano w celu mydlenia oczow klientom

 53. stasia napisał(a):

  Witam
  Marcinowi P. zarzucono „prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na kupnie i sprzedaży wartości dewizowych bez wpisu do rejestru działalności kantorowej”, tj. czyn z art. 106d par. 1 ustawy Kodeks Karny Skarbowy. Zabezpieczone złoto jest wartością dewizową, którą podejrzany kupował i sprzedawał.
  W przypadku skazania z tego przepisu wartości dewizowe ulegają obligatoryjnemu przepadkowi na rzecz skarbu państwa (art. 30 par. 4 w/w ustawy). Sąd więc MUSI orzec ich przepadek.
  A więc osoby, które swoje pieniądze zdeponowały w Amber Gold nie otrzymają ich, ponieważ pieniądze te zabierze SKARB PAŃSTWA !
  Wniosek z tego ze ci co zgłaszli do prokuratury jako poszkodowani są tam zarejestrowani – potem prokuratura udzieli im pomocy prawnej w odzyskaniu KASY

 54. stasia napisał(a):

  Witam
  Spójrzmy prawdzie w OCZY przekręt Marcina .P.i jego spółki był pod ochroną służb – urzedy nadzorujące AG razem z Plichtą doprowadziły celowo spółkę do LIKWIDACJI aby odwrócić uwagę i dać znać społeczeństwu ze to była PIRAMIDA — a to był zwykły PRZEKRĘT państwa polskiego
  I niewiem czy niema sensu na POZEW przeciwko państwu polskiemu -argumentów znalazło by sie mnówstwo —
  A teraz wierzyciele przeciw spółce AG mają nikłe szanse aby w sądzie cywilnym coś odzyskać

  pozdrawiam stasia

 55. stasia napisał(a):

  Dalej – Marcinowi. P. prokuratura postawiła mu kilka zarzutów – przed sądem takie zarzuty są śmieszne- każdy adwokat Marcina P. obali to argumentując — że służby i urzedy państwowe nie wywiązywaly sie wystarczająco z kontroli spółki Amber Gold
  Ponadto Sąd nie pozwoliłby sobie na rejestracje Pana Prezesa wiedząc że ma wyroki. Przecież ci wszyscy ludzie którzy podjęli i nabyli wiedzę o oszustwie i przekrętach Pana Prezesa nie powiadomili o tym odpowiednich służb a więc popełnili przestępstwo i postawili by to na jedną kartę utraty pracy. Najprawdopodobniej zostało to wszystko ukartowane KONTROLOWANE aby uzyskać pieniądze nie tylko z AG zauważcie spółki turystyczne inne „parabanki”. Obwinia się ludzi za co, za to ze są naiwni i nie umią czytać umów i podpisują SKANDAL

 56. MAANO napisał(a):

  Halo, ktoś jeszcze jest to….. czy zapominamy o sprawie?

 57. chłopak napisał(a):

  Piszcie jakieś nowości jeśli będzie coś wiadomo.

 58. RAZ napisał(a):

  Z tego co wiem, to bardzo dużo osob z samego Amber Gold łącznie z derektorami. mialo lokaty na duże kwoty(pracownica oddziału miała spadek po rodzicach 120 tysiecy).
  Nowy Zarządca przepisał sobie nowe BWM na siebie i 10 jego ludzi też dla siebie zajeła samochody – Gdy koleżenka z kadr Amber Gold mi to powiedziała to włosy mi deba staneły – za moje pieniadze jeszcze sie na kradna skrwy….

 59. Anders napisał(a):

  Oczywiście nie twierdzę że zachowanie ludzi od Amber Gold było uczciwe. To nie zmienia według mnie faktu że najbardziej winni są Polscy ustawodawcy…

  I Sory za rozbijanie na dwa posty!

 60. ajuha napisał(a):

  To dobrze, że sejm zajął się sprawą AG. Niech państwo odda poszkodowanym pieniądze i po sprawie. Ja w poniedziałek zwracam się do prokuratury z oskarżeniem przeciwko kasynu w Warszawie. Przerżnąłem tam majątek. Czas żeby mi skarb państwa oddał to co mi bandziory ukradły.
  Reklamy też kłamały, że niby jakiś dżakpot czy coś tam.
  Całe oszczędności, biednego emeryta mi skradli. Za co ja teraz lekarstwa kupię?

  • Emwryt napisał(a):

   Takich debili nie powinni wypuszczać z Tworek aby nie mogli głupot wypisywać.Jak Państwo pobierało podatki od Amber Gold które szły na Twoje leczenie w psychiatryku to nie protestowałeś.

 61. MANO napisał(a):

  Czy ktoś z Państwa przystąpił do pozwu zbiorowego przeciwko AG? Rozmawiałem z prawnikiem na ten temat i stwierdził, że pozew zbiorowy nic nie da gdyż niedługo zostanie ogloszona upadłość spółki i wszelkie roszczenia zostaną zawieszone, a realizacja wszystkich roszczeń podlegać będzie prawu upadłościowemu. Największe szanse są w pozwie przeciwko skarbowi państwa „z tytułu zaniechań instytucji państwowych które to doprowadziły do zawierania umów przez konsumentów z tym przedsiębiorstwem”. Czy Państwo mają może jakieś inne analizy prawne? Może uda się jeszcze coś odzyskać? Sądzę, że potrzebny jest dobra kancelaria i troszkę grosza i roszczenie przeciwko SP powinno się udać.

 62. chlopak napisał(a):

  @MANO

  Ja też tak właśnie słyszałem, tak więc ze swej strony złożyłem tylko wniosek do prokuratury z tego co wiem koło połowy września ma być wiadomo co udało się zabezpieczyć i czy będzie upadłość. Gdyby było wiadomo coś o informacji na temat dobrej kancelarii i dalszych działań proszę o kontakt: 8165631

  • tukan napisał(a):

   Upadłość bedzie zapewne, ale mnie intresują dwie sprawy:
   1. czy osoby które zdecydowały się na zerwanie lokaty bedą zaspokojone przed upadłoscią?
   2. Co jest z działalnoscią AG polegającą na udzielaniu porzyczek? O tym jest dziwna cisza, ile pieniądzy zejdzie ze spłat porzyczek, bo to wejdzie do masy upadłościowej.
   Co państwo na to???

 63. MANO napisał(a):

  Witam.
  Mam ofertę od bardzo dobrej kancelari na wykonanie analizy i rozpatrzenie możliwych scenariuszy odzyskania pieniędzy. Szukam kogoś kto ma ochote dołożyć się do interesu gdyż cena nie jest mała….
  Proszę na deklarację i kontakt na adres: maacken@poczta.fm
  Czekam 3 dni puźniej muszę dać odpowiedz kacelarii czy zakupuje usługę.

 64. chlopak napisał(a):

  I mamy upadłość… Ciekawe ile się zdoła odzyskać..

 65. Mario napisał(a):

  Witam.Czy jakaś konkretna kancelaria zdobyła się na złożenie pozwu przeciw Skarbowi Państwa w imieniu poszkodowanych klientów AG,gdyż wydaje mi się,że jest duża szansa na wygranie sprawy ?

 66. chlopak napisał(a):

  @ Mario

  Niby masz rację, ale z tego co ja czytam to na początku bierze Skarb Państwa, ZUS, pracownicy AG- aż coś się robi, z kolei z tego co ja się dowiadywałem Państwo nie powinno brać podatków od oszustwa.. Także nie wiem czy Państwo coś dołoży skoro teraz biorą podatki.

 67. tukan napisał(a):

  Z tego co wiem to pozew od państwa będzie możliwy dopiero po rozliczeniu szkody, tzn kiedy dokładnie będzie wiadomo ile komu brakuje. Wg mnie niechybnie się tak stanie i sam zacieram ręce, bo to bedzie ciekawa konkurencja. A nawet w końcu pozostaje Trybunał Europejski, tylko że to zabawa na jakies spokojnie 10 lat.
  Mam nadzieje ze chętnych na to będzie więcej – bo juz widać ze zawiodła nomenklatura i bedzie to mozna spokojnie udowodnić.
  a btw. to ciekawe czy do wyceny dodane były kwoty z pożyczek ,bo syndyk srokuruje im nakaz w trybie natychmiastowym. u mam sporą wątpliwość……

 68. maria napisał(a):

  Zgłaszaliście już wierzytelność? Trzeba jechac osobiscie do Gdańsak czy uda się przez tel?

 69. tukan napisał(a):

  Na zgłoszenie wierzytelności jest czas do 25 grudnia, trzeba to zrobic na specjalnych drukach i przesłać do sądu w Gdańsku, informację na pewno poda ABW do którego najpierw powinien się zgłosić kazdy poszkodowany po uprzednim zgłoszeniu i ustaleniu terminu spotkania. Wykonuje to kazda placówka ABW najbliższa terytorialnie do poszkodowanego. w sprawach niejasnych zawsze pozostaje kontakt z ABW w Gdańsku – z-ca Naczelnika.
  Taki kontakt był mi osobiscie proponowany.

 70. Mario napisał(a):

  Witam.Czy ktoś składał pozew przeciwko Skarbowi Państwa za zaniechania instytucji państwowych w sprawie Amber Gold ?

 71. realistka napisał(a):

  Aby to zrobić Mario trzeba czasu musi upadłość być zakończona potem mozna dalej działać .

 72. realistka napisał(a):

  Okazuje się że teraz syndyk nas chce wyrolować normalnie seria oszustw

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
HSBC

HSBC należy do największych instytucji bankowo-finansowych na świecie. Grupa rozpoczęła działalność w 1865 roku jako jako Hongkong and Shanghai Banking...

Zamknij