www.vibank.pl > Artykuły finansowe

Archive for the Artykuły finansowe Category

Nest Bank – opinia na temat konta i lokaty „Witaj”.

Niedawno pojawił się na rynku nowy bank – Nest Bank. Jednak nie jest ona wbrew pozorom taki nowy. Powstał z połączenia Banku Smart i BizBanku. Obie te marki należą do grupy FM Bank. Są to zatem wszytko tylko nazwy handlowa, a nowy twór jest tylko kolejnym brandem, nazwą handlową.

Bezpieczny zakup złota – gdzie kupić pewne złoto.

Wiele osób planujących inwestowanie w złoto dostało w ostatnich czasach sporą nauczkę. Firma Amber Gold obiecująca spore zyski z lokat w złoto okazała się zwykłą piramidą finansową i tym samym oszukała swoich klientów. Sytuacja ta jednak wcale nie oznacza automatycznie, że inwestowanie w metale szlachetne jest nieopłacalne.

Inwestycja w ziemię orną – grunty rolne

Inwestowanie w grunty orne i ziemię rolną – Ceny gruntów ornych od 2004

Inwestycja w obrazy

Inwestowanie pieniędzy w sztukę i cenne obrazy to zajęcie dla wytrwałych. Rynek ten jest mało płynny jednak przynosi ponadprzeciętne stopy zwrotu.

Inwestycje w certyfikaty na złoto – Raiffeisen Centrobank RCB

Czy można inwestować pieniądze i zarabiać na certyfikatach w złoto?

Inwestycja w kamienie szlachetne – gdzie kupić prawdziwe brylanty, diamenty?

Diamenty są najtwardszymi minerałami

Inwestycja pieniędzy w złote monety – gdzie kupić

Inwestowanie w monety ze złota – gdzie można kupić złote monety? Ceny złota notowane na giełdach w dużym stopniu warunkują zyski z inwestycji w

Inwestycja w białe trufle

Włoska kuchnia to nie tylko smaczne dania z makaronu i różne rodzaje pizzy. Kiedy przychodzi jesień to swój triumf w kuchni święcą trufle. Są to grzyby z gatunku Tuber, które wytwarzają bulwiaste owocniki pod ziemią.