www.vibank.pl > Bezpieczny zakup złota – gdzie kupić pewne złoto.

Bezpieczny zakup złota – gdzie kupić pewne złoto.

Wrzesień 19, 2012

Wiele osób planujących inwestowanie w złoto dostało w ostatnich czasach sporą nauczkę. Firma Amber Gold obiecująca spore zyski z lokat w złoto okazała się zwykłą piramidą finansową i tym samym oszukała swoich klientów. Sytuacja ta jednak wcale nie oznacza automatycznie, że inwestowanie w metale szlachetne jest nieopłacalne.

sztabki złota

Wnioski z powyższego doświadczenia są proste :  każdy kto posiada wolne środki i zastanawia się nad ich bezpiecznym ulokowaniem powinien dobrze zapoznać się z kontrahentem. Jeżeli zatem planujesz zakupić złoto we własnym zakresie i skorzystać z jego aprecjacji, to musisz poszukać bezpiecznego sprzedawcy, który dostarczy Ci dokładnie to czego szukasz. Powinieneś przy tym pamiętać, że główne kryterium wyboru najtańszego dostawcy nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli chcesz spać spokojnie to do grupy potencjalnych sprzedawców warto zaliczyć oficjalne instytucje zajmujące się metalami szlachetnymi.

Przykładem tego może być Mennica Wrocławska. To jeden z największych dealerów złota i srebra w Polsce. Tym co wielu zainteresuje jest fakt, że zakupu można dokonać w sklepie internetowym. Kupując bezpośrednio w takim miejscu można być pewnym, że towar jest pewny.

Poniżej przedstawiamy link do oferty Mennicy Wrocławskiej.

Rating: 4.5. From 2 votes.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Artykuły finansowe

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Inwestycja w ziemię orną – grunty rolne

Inwestowanie w grunty orne i ziemię rolną - Ceny gruntów ornych od 2004

Zamknij