www.vibank.pl > Doradztwo inwestycyjne Xelion

Doradztwo inwestycyjne Xelion

Sierpień 25, 2011

Specjalnością firmy Xelion jest doradztwo inwestycyjne skierowane do klientów indywidualnych. Xelion oferuje także niektóre produkty bankowe, jednak nie trudni się pośrednictwem kredytowym. Eksperci Xelion doradzają głównie w zakresie lokowania środków w funduszach inwestycyjnych. Każdy klient może liczyć na starannie przeprowadzoną analizę finansową, dobór funduszy zgodny z akceptowanym poziomem ryzyka oraz na stały monitoring inwestycji.

Oferta Xelion:

1. Inwestowanie na konkretny cel( np. na studia dziecka, zakup nowego mieszkania, kupno ziemi, rozpoczęcie działalności gospodarczej, finansowe zabezpieczenie starości)
– długi horyzont inwestycji
– nie jest wymagana duża wpłata
– dla inwestorów systematycznych i konsekwentnych
– wykorzystywanie narzędzi finansowych o charakterze długoterminowym: fundusze inwestycyjne
2. Produkty regularne(systematyczne oszczędzanie i budowanie kapitału)
– długoterminowy charakter inwestycji
– minimalne ryzyko finansowe
– dla osób chcących przeznaczyć część budżetu gospodarstwa domowego na oszczędzanie
– w ramach tej usługi oferowane są: Plan Inwestycyjny ING Xelion, Program Systematycznego Oszczędzania „PSO SKARBIEC”, Plan Inwestycyjny Nordea Plus, Plan Inwestycyjny AXA ze składką podstawową opłacaną regularnie, Plan Inwestycyjny AXA Plus, Plan Inwestycyjny AXA Premia, Generali OmniProfit ze składką regularną.
3. Pakiet Emerytalny Moja Przyszłość(zapewnienie sobie godnej emerytury poprzez inwestycje w dostępne na rynku produkty oszczędnościowe)
– dla osób chcących odkładać część budżetu domowego na przyszłą emeryturę
– możliwość zwolnienia części zysku z podatku Belki
– jest to inwestycja, która łączy: dowolny produkt regularny, otwarty fundusz emerytalny i indywidualne konto emerytalne
– możliwość skorzystania z: OFE Generali, IKE Pioneer, IKE Allianz Prestige oraz z produktu regularnego(przygotowanego przez Nordea TUnŻ, AXA TunŻ lub Generali Życie TU)

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Artykuły finansowe

Opinie (1)

 

  1. admin1 napisał(a):

    Przydałoby się więcej komentarzy na temat Xelion. Vibank.pl to przede wszystkim niezależne opinie klientów, którzy już korzystali z danej usługi. Zachęcam do wypowiadania się w tym temacie.

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Kontakt z redakcją

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza - w sprawie zamieszczonych treści oraz reklamy.

Zamknij