www.vibank.pl > Expander

Expander

Jest to firma działająca na rynku doradców finansowych w Polsce. Expander rozpoczął działalność w 2000 roku jako portal internetowy. Ówcześnie była to pierwsza instytucja w Polsce zajmująca się doradztwem finansowym w segmencie klientów indywidualnych.

Pierwsza placówka biura Expander powstała w Warszawie, w rok po założeniu spółki. Natomiast obecnie Expander dysponuje 49 placówkami w 40 miastach, w całym kraju. Misją Expandera jest efektywne zarządzanie finansami osobistymi i szukanie optymalnych rozwiązań finansowych dedykowanych klientom.

Wszyscy pracownicy Expandera w działaniach kierują się przede wszystkim czterema wartościami: zaufaniem, szacunkiem, niezależnością i doświadczeniem. Prezesem Zarządu Expandera jest Tony Machin. Z Expanderem współpracuje bardzo wiele banków (np. Citi Handlowy, Pekao S.A., Getin Noble Bank lub Bank Zachodni WBK), a także Towarzystw Inwestycyjnych oraz innych pomiotów o profilu finansowym.

No votes yet.
Please wait...

Opinie (1)

 

  1. KOLO napisał(a):

    Całe to doradztwo finansowe to chyba jedna wielka lipa!nie wierzę w to, iż doradcy znajdują w pełni optymalne rozwiązanie problemu finansowego. Nie mają zapewne dostępu do każdej oferty na rynku. Założę się, że takie firmy podpisują ok. 10 umów z danymi instytucjami i promują ofertę swoich kontrahentów. Może jestem w błędzie……

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
HSBC

HSBC należy do największych instytucji bankowo-finansowych na świecie. Grupa rozpoczęła działalność w 1865 roku jako jako Hongkong and Shanghai Banking...

Zamknij