Gdzie kupić złoto? – zakup złota w internecie w BZ WBK

Klienci Banku Zachodniego WBK mogą inwestować w złoto poprzez fizyczny zakup sztabek tego metalu. Chętnych na tego typu inwestycje będzie na pewno wielu, gdyż obecna sytuacja gospodarcza na świecie nie sprzyja lokowaniu pieniędzy na giełdzie papierów wartościowych.

Przypomnijmy, że złoto uchodzi za bezpieczny instrument ochrony realnej wartości pieniędzy. Dodatkowo ceny złota na rynkach światowych biją kolejne rekordy. Wzrostowy trend ceny tego surowca utrzymuje się od początku 2000 roku. Zakup złota w Banku Zachodnim odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego Mennicy Polskiej. Po wejściu na sklep internetowy należy wybrać odpowiednią sztabkę złota i wypełnić formularz z danymi klienta. Potwierdzenie zakupu wraz ze szczegółami zamówienia zostanie wysłane drogą elektroniczną w ciągu 30 minut. Natomiast zakupiona sztabka złota trafia do klienta w ciągu 7 dni i jest dostarczana przez kuriera.

 

Gdzie można tanio i bezpieczni kupić złoto ?

Adres strony internetowej  sklepu: http://sklep.mennica.com.pl/bzwbk/
Oferta Mennicy Polskiej dla klientów BZ WBK:
– sztabki złota o wadze: 1 g, 5 g, 10 g, 20 g, 31,1 g, 50 g, 100 g, 250 g
– numerowany certyfikat do każdej sztabki złota
– złoto o próbie 999,9
– sztabki złota zabezpieczone są plastikową kapsułąZakup złota w Banku Zachodnim WBK

Klienci Banku Zachodniego WBK mogą inwestować w złoto poprzez fizyczny zakup sztabek tego metalu. Chętnych na tego typu inwestycje będzie na pewno wielu, gdyż obecna sytuacja gospodarcza na świecie nie sprzyja lokowaniu pieniędzy na giełdzie papierów wartościowych. Przypomnijmy, że złoto uchodzi za bezpieczny instrument ochrony realnej wartości pieniędzy. Dodatkowo ceny złota na rynkach światowych biją kolejne rekordy. Wzrostowy trend ceny tego surowca utrzymuje się od początku 2000 roku. Zakup złota w Banku Zachodnim odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego Mennicy Polskiej. Po wejściu na sklep internetowy należy wybrać odpowiednią sztabkę złota i wypełnić formularz z danymi klienta. Potwierdzenie zakupu wraz ze szczegółami zamówienia zostanie wysłane drogą elektroniczną w ciągu 30 minut. Natomiast zakupiona sztabka złota trafia do klienta w ciągu 7 dni i jest dostarczana przez kuriera.

złoto
złoto

Adres strony internetowej sklepu: sklep.mennica.com.pl/bzwbk/

Oferta Mennicy Polskiej dla klientów BZ WBK:

– sztabki złota o wadze: 1 g, 5 g, 10 g, 20 g, 31,1 g, 50 g, 100 g, 250 g

– numerowany certyfikat do każdej sztabki złota

– złoto o próbie 999,9

– sztabki złota zabezpieczone są plastikową kapsułą

 

M

Please wait...

13 Comments on “Gdzie kupić złoto? – zakup złota w internecie w BZ WBK”

 1. Ja od dłuższego czasu sprzedaje i kupuję na prestigeprosperties com oferta jest uboga ale czas realizacji zamówienia to tylko 48h w przypadku sprzedaży 7 dni. Jeśli chodzi o czas mają najkrótszy w internecie , jeśli chodzi o cenę skupu największa.

  Oczywiście jeśli ktoś chce kupić złoto odrobinę taniej i może poczekać to polecam e-monety i mennicewroclawska pozdrawiam

 2. prestigeprosperties bardzo dobry nowy sklep kurier był u mnie na 3 dzień od zamówienia – kupiłem monetke i sztabke złota.

  natomiast w Amber gold bym się nie pakował.

  w mennicy wrocławskiej kiedys robilem zakupy ale słaby kontakt wiec nie polecam niecierpliwym

  na allegro czasami mozna cos wyrwac ciekawego

 3. Mania, najlepiej mieć jakiś swój zaufany lombard. Ogólnie z lombardami nie powinno być problemów. Znany lombard z doświadczeniem nie da się nabrać na coś co nie jest złotem.

  Jak ktoś chce kupić złoto w lombardzie, to powinien najpierw kilka z nich odwiedzić i poznać co i jak.

 4. Jakie są wasze doświadczenia w kupowaniu złota w lombardzie? Czy jest to bezpieczne i czy opłaca się taka inwestycja? Z tego co widzę to cena wyrobów używanych ze złota w lombardach wynosi 1/2 tego co w renomowanych salonach typu Apart. Złoto jest złoto , a czasem można trafić coś naprawdę ładnego

 5. Jeśli chodzi o prestigeprosperties.com i o internetowych dealerów to jest to jeden z najlepszych.

  Jeśli chodzi o lombardy to rzeczywiście polecam:

  Kantor CORNER Poznań
  Kantor Żoliborz Warszawa

  Złoto oczywiście jest w wielu wielu więcej lombardach ale w tych atrakcyjne ceny na Żoliborzu nawet bliskie cenie spot.

  Proszę zwrócić uwagę na zlotyranking.pl ciekawe zestawienie dealerów.

Dodaj komentarz