www.vibank.pl > Gold Finance – doradztwo finansowe

Gold Finance – doradztwo finansowe

Sierpień 29, 2011

Gold Finance dysponuje szerokim składem profesjonalistów inwestycyjnych, kredytowych i ubezpieczeniowych. W ramach świadczonych usług, Gold Finance posiada w ofercie produkty finansowe banków oraz innych podmiotów finansowych. Współpracuje między innymi z PKO BP, Pekao S.A, Generali, AIG Fundusze Inwestycyjne, CommercialUnion, PZU, Skarbiec, Noble Bank.

Pracownicy Gold Finance pomogą wybrać odpowiednią strategię inwestycyjną i wspólnie z klientem dobrać najefektywniejszy produkt. W ofercie inwestycyjnej można znaleźć:
fundusze inwestycyjne
inwestycje w złoto
inwestycje w diamenty
lokaty strukturyzowane
regularne oszczędzanie
lokowanie oszczędności
oszczędzanie dla dziecka

Pomocną dłoń ekspertów otrzymamy również przy analizie potrzeb ubezpieczeniowych. W zakresie usług Gold Finance klienci znajdą:
ubezpieczenia na życie
ubezpieczenia kredytów
ubezpieczenia mieszkaniowe
Otwarty Fundusz Emerytalny

Załatwianie formalności w przypadku kredytów to zmora niejednego klienta. Dlatego doradcy finansowi oferują pomoc przy wypełnianiu wniosków i dokumentów, a także służą radą w wyborze najlepszego kredytu. Z Gold Finance łatwiej jest wziąć:
kredyt mieszkaniowy
kredyt konsolidacyjny
kredyt refinansowy
pożyczkę hipoteczną
kredyt gotówkowy
kredyt samochodowy

Trudności związane z negocjacją warunków leasingowych oraz wyborem odpowiedniej oferty, Gold Finance również bierze na siebie. Gold Finance przeprowadza analizy potrzeb leasingowych w zakresie samochodów, nieruchomości, maszyn i urządzeń, pojazdów budowlanych, ciągników siodłowych, naczep, autobusów, sprzętu medycznego i sprzętu komputerowego.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Artykuły finansowe

Opinie3 komentarze

 

 1. nie dla doradców finansowych napisał(a):

  Zanim zdecydujemy się skorzystać z jakichkolwiek porad ze strony doradców finansowych, najpierw sami zapoznajmy się z tematem. Jeśli interesuje nas kredyt hipoteczny lub kredyt samochodowy, sprawdźmy oferty różnych banków w internecie. Wystarczy porównać podstawowe parametry kredytu. Pamiętajmy bowiem, że żaden doradca nie doradza nam pro bono. Wszystkie instytucje takie jak Gold Finance, Expander czy Open mają podpisane umowy z bankami. Przedstawiają klientom tylko wybrane oferty. Zazwyczaj są to takie, które są najwyżej premiowane. Dlatego nie wierzmy w szczere intencje tych panów i pań w garniturach, oni po prostu chcą na nas zarobić.

  Jeśli ktoś nie wierzy, warto wydrukować sobie kilka najlepszych ofert kredytów hipotecznych. Zapoznać się z obiektywnymi rankingami zamieszczonymi w internecie i udać się po poradę. Sprawdźmy czy oferowane przez doradcę kredyt jest rzeczywiście najkorzystniejszy.

 2. Jadwiga napisał(a):

  Doradcy finansowi mają za zadanie przede wszystkim na nas zarabiać, a nie nam doradzać, bo nie robią tego przecież bezinteresownie. Wciskają nam różne „super oferty”, które nie zawsze są takie atrakcyjne dla nas-klientów, bo tak naprawdę są objęte wysoką prowizją dla sprzedawcy… przepraszam doradcy, bo trzeba wykonać plan lub wypchnąć za wszelką cenę jakiś produkt.

  Biznes…

 3. doradcy finansowi napisał(a):

  Nie mam za grosz zaufania do tzw. doradców. Wciskają nam różne oferty, które są korzystne przede wszystkim dla nich samych, bo wiążą się z dużymi prowizjami. Kiedyś korzystałem z usług takiego doradcy i skończyło się na tym, że zamroziłem pieniądze na rok bez żadnego zysku, a realnie nawet na tym straciłem, bo moje zarobki były niższe niż stopa inflacji.

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Inwestycja w ziemię orną – grunty rolne

Inwestowanie w grunty orne i ziemię rolną - Ceny gruntów ornych od 2004

Zamknij