www.vibank.pl > Gold Finance

Gold Finance

Gold Finance jest to firma zajmująca się doradztwem finansowym. Misją tej spółki jest zapewnienie klientom  najlepszych rozwiązań finansowych. Doradcy finansowi Gold Finance dysponują co najmniej 3 letnim doświadczeniem w branży finansowej, natomiast eksperci charakteryzują się ponad 10 letnim doświadczeniem w bankowości. Gold Finance nie należy do żadnych innych instytucji, a jej kapitał jest w 100 procentach pochodzenia polskiego. Jest to swego rodzaju gwarancja niezależności usług oferowanych przez Gold Finance.

O tym, że Gold Finance stawia dobro klienta na pierwszym miejscu świadczy fakt, iż spotkania z doradcami finansowymi mogą się odbywać w dowolnie wskazanym miejscu. Instytucja ta nie zapomina również o najbardziej potrzebujących osobach. W ramach „Społecznej odpowiedzialności biznesu” Gold Finance przeznacza część zysku na Fundację „Polsat Dzieciom”. Oddziały Gold Finance znajdują się w różnych lokalizacjach- niekoniecznie w największych miastach naszego kraju. Natomiast centrala spółki znajduje się w Warszawie na ulicy Domaniewskiej 39 a.

No votes yet.
Please wait...

Opinie2 komentarze

 

  1. Opinie o Gold Finance napisał(a):

    Szukam jak najwięcej obiektywnych opinii i komentarzy o Gold Finance. Mają ciekawie wyglądającą ofertę jednak mało piszą o nich w internecie więc każda opinia jest dla mnie na wagę złota.

  2. Łukasz napisał(a):

    Jestem doradcą finansowym, pracuję dla konkurencyjnej firmu doradczej, ale poważnie zastaqnawiam się nad przejściem do gold. Powiem =, że jak trafisz na dobrego doradcę to w każdej firmię Ci dobrze doradzi, bo ilość banków firmy doradczę mają podobną w ofercie. Pytanie jaki doradca Ci się trafi,

    Mam nadzieję, że pomogłem,

    Pozdrawiam

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Doradcy inwestycyjni w Expander

W założeniu doradcy finansowi wybierają dla klientów optymalne rozwiązania finansowe. W tym celu biura doradztwa finansowego powinny mieć przegląd całego...

Zamknij