www.vibank.pl > ING Bank Śląski – Lokata dla Inwestora

ING Bank Śląski – Lokata dla Inwestora

Wrzesień 9, 2011

Klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z nowego produktu, jakim jest Lokata dla Inwestora. Oprocentowanie choć nie powala na kolana, jak na ING Bank Śląski jest dość wysokie i wynosi 4,5%.  Z oferty może skorzystać każdy, kto założy konto oszczędnościowe. Produkt został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy posiadają wolne środki w wysokości co najmniej 50 tys. zł.

Lokata dla Inwestora zakładana jest na okres 3 miesięcy. Została stworzona z myślą o klientach, dla których ważny jest stały dostęp do zdeponowanych w  banku pieniędzy. Co ciekawe, klient może przenieść środki z lokaty do funduszy inwestycyjnych.

Poczytaj ciekawe opinie o ing bank (Bise.pl)

Żeby założyć Lokatę dla Inwestora trzeba zainwestować co najmniej 50 tys. zł. Kwota maksymalna wynosi 100 tys. zł. Po trzech miesiącach, kiedy lokata zakończy się, pieniędzy wraz z odsetkami są przelewane na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Istnieją możliwości, żeby wybrać pieniądze z lokaty przed upływem terminu zapadalności. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie ING Banku Śląskiego.

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Wiadomości finansowe

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Amber Gold

Firma Amber Gold zajmuje się przede wszystkim inwestycjami alternatywnymi takimi jak obrót złotem, srebrem i platyną. Klientami Amber Gold są...

Zamknij