www.vibank.pl > Invest Bank promuje nową e-lokatę

Invest Bank promuje nową e-lokatę

Wrzesień 6, 2011

Wiele banków prócz standardowych lokatach, które można założyć w oddziałach banków, ostatnimi czasy promuje tzw. e-lokaty. Co więcej, przekonuje do nich klientów wyższym oprocentowaniem aniżeli na tych tradycyjnych lokatach.

E-lokaty to postęp, znak XXI wieku. Można je znaleźć w ofertach większości banków. Od 1 września również w Invest Banku. E-lokatę można założyć jedynie przez Internet, bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. Należy wejść na stronę banku www.investbank.pl i wypełnić specjalny formularz.

Na e-lokacie już od 12 września będzie można zarobić jeszcze więcej, bo aż 5,5% w skali roku. A i bez tego e-lokata dziś daje same korzyści. Żeby ją założyć trzeba dysponować kwotą nie mniejsza niż 1 tys. zł. Niestety nie może się ona pochwalić dzienną kapitalizacją odsetek. Kapitalizacja bowiem następuje po okresie na jaki oszczędności zostały zdeponowane w banku. Co oznacza, że w przypadku zerwania lokaty przed terminem klient dostanie jedynie zwrot kapitału, bez odsetek. E-lokatę na szczęście można założyć na dowolną ilość czasu – już od 7 dni, aż do roku.

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Wiadomości finansowe

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Aviva

Grupa Aviva Sp. z o.o należy do międzynarodowej instytucji ubezpieczeniowo-finansowej Aviva(I w Wielkiej Brytanii i VI na świecie ubezpieczyciel). Dawniej...

Zamknij