www.vibank.pl > Investors TFI

Investors TFI

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Investros działa na polskim rynku od 1998 roku. Na początku spółka była znana jako DWS Polska TFI. Investors TFI należy do pionierskich firma na polskim rynku, które niezależnie zarządzają funduszami.

Investros TFI podejmuje decyzje inwestycyjne w oparciu o specjalny Komitet Doradczy. Do Komitetu Inwestycyjnego należą: członek Zarządu Investors TFI(osoba odpowiedzialna za działalność inwestycyjną), Chief Investment Oficer oraz specjaliści zaproszeni przez władze spółki. W Radzie Nadzorczej spółki zasiadają między innymi: Przewodniczący-Kierownik Katedry Rynków Kapitałowych na SGH w Warszawie prof. dr. hab. Mieczysław Puławski oraz Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej mec. Sławomir Wasilewski. Natomiast Prezesem Zarządu Investros TFI jest Grzegorz Mielcarek.

No votes yet.
Please wait...

Opinie3 komentarze

 

 1. ADA napisał(a):

  To skoro ma takich fachowców, proszę wytłumaczyć dlaczego na miesiącluty 2012 jest fundusz Investors FIZ praktycznie bankrutem? (70% akcji ulokowane w nipłynnych firmach). w ostatnim roku poniosła straty 33%

  • Jacek Kutno napisał(a):

   No cóż… Nie w każdym przypadku można tylko zyskać. O gwarantowanych zyskach mówiono w przypadku Amber Gold i jak wyszło? Każdy wie…

 2. marek napisał(a):

  Dzisiaj (3 IV) to dopiero k…wa dali popis – minus 8,5 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wszystkie indeksy świata od stycznia idą w górę – a u nich w dół – KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!

  Co oni robią ???
  Jak tak długo dalej będzie ?????

  Na stronie KNF, do której podaję linka jest formularz, na którym można składać skargi na działalność funduszu ( trzeba podać jego nazwę – Investor FIZ ).

  Ja juz to zrobiłem i proszę innych zainteresowanych żeby zrobili to samo. To tylko zajmuje chwilkę, a im więcej skarg tym lepiej.

  Podaję linka :

  https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Serwis_konsumenta/pomoc/skarga_na_dzialalnosc_funduszu_inwestycyjnego.jsp

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Fundusze nieruchomości w Investors TFI

Tylko inwestorzy z bogatym zasobem pieniędzy mogą stworzyć atrakcyjny portfel inwestycyjny związany z nieruchomościami.

Zamknij