www.vibank.pl > Inwestycja w dolary

Inwestycja w dolary

Styczeń 17, 2012

Inwestycja w dolary – lokata strukturyzowana USD/PLN w PKO BP.  Wraz z nowym rokiem, PKO BP uatrakcyjnił ofertę oszczędnościową.

Tym razem wprowadził na rynek półroczną lokatę strukturyzowaną , której instrumentem bazowym jest kurs USD/PLN. Z inwestycją nie musimy się spieszyć, gdyż PKO BP przewiduje aż sześć subskrypcji w ciągu pierwszego półrocza 2012 roku. Zysk na tej lokacie może wynieść nawet 12 procent brutto w skali rocznej. Wszystko zależy od poziomu kursu USD/PLN w dniu odczytu-zakończenia inwestycji. Poniżej podajemy potencjalne wartości zysku w skali półrocznej(należy zaznaczyć, iż są to hipotetyczne wartości):

Dowiedz się więcej czy inwestować w dolary własne pieniądze.

I subskrypcja 16 styczeń-10 luty 2012 r.
W okresie subskrypcji oprocentowanie środków wynosi 3 proc. w skali rocznej

premia w wysokości 5-6 procent: w dniu zakończenia inwestycji kurs USD/PLN będzie znajdował się w przedziale +/- 10-15 groszy(od wartości początkowej USD/PLN)
premia w wysokości 2,25-3,25 procent: w dniu zakończenia inwestycji kurs USD/PLN będzie znajdował się w przedziale +/- 20-25 groszy(od wartości początkowej USD/PLN)
premia w wysokości 1-2 procent: w dniu zakończenia inwestycji kurs USD/PLN będzie znajdował się w przedziale +/- 30-35 groszy(od wartości początkowej USD/PLN)

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Wiadomości finansowe

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Xelion

Jest to biuro doradztwa finansowego, które zostało założone w 2003 roku przez Bank Pekao S.A i Grupę Kapitałową UniCredit. Prezesem...

Zamknij