www.vibank.pl > Jak najszybciej kupić sztabkę złota?

Jak najszybciej kupić sztabkę złota?

Kwiecień 11, 2012

W ubiegłym roku zainteresowanie złotem nie zmniejszyło się. Inwestorów nie przestraszyły nawet żadne pogłoski o rzekomym pęknięciu bańki spekulacyjnej. Tylko sama Mennica Polska sprzedała w 2011 roku ponad tonę złotego kruszcu.

Porównując ubiegłoroczny wynik sprzedażowy do 2010 roku, to jest to kilkudziesięcio procentowy wzrost. Zastanawialiście się pewnie jak najszybciej kupić sztabkę złota w Polsce. Proponujemy Państwu skorzystać z oferty największego dystrybutora złota i zarazem jedynego producenta sztabek w naszym kraju-Mennicy Polskiej.

Instytucja ta oferuje sztabki złotego kruszcu o wadze od 1 grama do 1 kilograma. Transakcje można zrealizować online na specjalnie uruchomionej stronie internetowej pod adresem: www.inwestycje.mennica.com.pl (sztabki o wartości do 100 tys. zł). W przypadku nabywania sztabek złota o wyższej wartości, konsultant Mennicy Polskiej kontaktuje się bezpośrednio z klientem. Warto wspomnieć, że zakupione sztabki złota przesyłane są na wskazany przez klienta adres.

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Porady finansowe

Opinie (1)

 

  1. gdzie najlepiej kupić sztabkę złota? napisał(a):

    Moim zdaniem najlepiej kupować sztabki złota w mennicach np. wrocławskiej. Wówczas mamy pewność, że dostajemy produkt najwyższej jakości potwierdzonej niezbędnymi certyfikatami. Mennica Wrocławska współpracuje z prestiżowymi mennicami świata np. z niemiecką Heraeus lub szwajcarską Credit Suisse/Valcambi. Istnieje nawet możliwość zakupu sztabek złota całkowicie online. Wszelkie inne instrumenty finansowe oparte o cenę złota mogą być ryzykowną inwestycją. Przy tego typu produktach często zastosowana jest dźwignia finansowa.

    Eugeniusz-Świnoujście

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Oferta inwestycyjna Wealth Solutions

Wealth Solutions oferuje szeroką gamę produktów finansowych związanym z inwestowaniem pieniędzy. Zajmują się także doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych. Poniżej...

Zamknij