www.vibank.pl > Jaki bank sprzedaje złote sztabki? – kupno złota w BOŚ Bank

Jaki bank sprzedaje złote sztabki? – kupno złota w BOŚ Bank

Listopad 22, 2011

Gdzie i w którym banku można kupić bezpiecznie sztabki złota? Kup sztabki złota w BOŚ Banku. Coraz częściej słyszy się o inwestycjach w złoto. Nic dziwnego, bowiem przynoszą one zyski. W 2011 roku popyt na złoto wzrósł om około 20%. Banki postanowiły to wykorzystać, za ich pośrednictwem można kupić sztabki złota. Taką możliwość mają klienci Alior Banku a ostatnimi czasy również BOŚ Banku.

BOŚ Bank przygotował promocję. Do końca listopada każdy klient, który kupi złoto dostanie upominek. Jaki? To zależy od wartości transakcji. Wiadomo jednak, że Ci którzy zakupią 100 gram dostaną sztabkę o wartości 1 grama złota (której cena wynosi 255 złotych).

BOŚ Bank w lipcu uruchomił sklep internetowy, który znaleźć można pod adresem www.zloto.mennica.com.pl/bosbank. W owym sklepie można kupić sztabki złota od 1 g do 250 g. Każda oznaczona jest numerem, sygnaturą właściwą dla Mennicy Polskiej, posiada certyfikat potwierdzający jakość. Warto dodać, że kruszec cechuje najwyższa próba – 999,9. Żeby dokonać zakupu trzeba niestety posiadać konto w banku. Transakcja dokonywana jest za pośrednictwem systemu płatności ‚Płać z BOŚ’.

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Porady finansowe

Opinie3 komentarze

 

  1. Ola napisał(a):

    Czy w banku można zakupić sztabki ze złota? Chodzi o to czy można po prostu wejść, zapłacić i wyjść ze złotymi sztabkami w kieszeni czy oni to jakoś przysyłają czy trzymają złote sztabki u siebie a my dostajemy tylko papier na to? Pytam o fizyczny zakup złotych sztabek w placówce bankowej.

  2. Opłaca się sztabki złota ? napisał(a):

    Opłaca się kupować złoto w sztabkach ? Nie lepiej gromadzić złoto w wyrobach lub złomie ? Wydaje się, że zawsze to dużo taniej można kupić takie złoto.

  3. Sebek napisał(a):

    Ciekawe kogo na to stać… Przecież taka sztabka to wydatek rzędu od kilkudziesięciu tysięcy w górę. Poza tym kto by się ładował w taką niepewną inwestycję? Przecież złoto może nagle stracić na wartości

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
HSBC – eksperci finansowi

Jest to produkt inwestycyjny Grupy Kapitałowej HSBC. Klienci mają od wyboru 5 portfeli inwestycyjnych-zróżnicowanych pod względem stopnia ryzyka. HSBC Bank...

Zamknij