www.vibank.pl > Kredyt na zakup akcji

Kredyt na zakup akcji

Luty 13, 2012

Kredyt na zakup akcji – oferta dla firm w Banku BGŻ – Oprócz działalności operacyjnej, firmy mogą zajmować się działalnością inwestycyjną lub finansową. Wszystko zależy od możliwości danego przedsiębiorstwa i nadmiaru wolnej gotówki na firmowym koncie.

Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega ogromną szansę inwestycyjną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rynek kapitałowy jest bardzo atrakcyjny i może przynieść spory zastrzyk gotówki. Jeśli stopy zwrotu przewyższają odsetki kredytowe to korzystny jest także model inwestowania na giełdzie obcym kapitałem. Taką ofertę na kredyty na zakup akcji polskich firm (http://kredytyl.pl/)  dla firm prezentuje Bank BGŻ.

Kredyt na zakup papierów wartościowych:

– oferta dla podmiotów gospodarczych
– indywidualne podejście do klienta
– kredyt w walutach: PLN, USD, EUR, CHF, GBP
– prowizje oraz wszelkie koszty kredytu zależą od wielkości udzielonego wsparcia, ryzyka inwestycyjnego oraz zaoferowanego zabezpieczenia
– zmienna stopa procentowa

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Wiadomości finansowe

Opinie (1)

 

  1. margol napisał(a):

    Czy to się wogóle opłaca???Przecież to ogromne ryzyko!to rozwiązanie chyba tylko dla naprawdę dobrych graczy giełdowych. Ja bym się chyba na to nigdy nie zdobył. Inwestować na tak zmiennym rynku, obcym kapitałem.

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Inwestycje w certyfikaty na złoto – Raiffeisen Centrobank RCB

Czy można inwestować pieniądze i zarabiać na certyfikatach w złoto?

Zamknij