www.vibank.pl > Lokowanie – inwestycja w luksusową wódkę Vallure Gold Standard

Lokowanie – inwestycja w luksusową wódkę Vallure Gold Standard

Październik 8, 2011

Luksusowy trunek alkoholowy, który może być przedmiotem przyszłych alternatywnych inwestycji został wyprodukowany przez mało znaną niemiecką markę Vallure. O tym, że będzie to wyjątkowa wódka świadczy sposób jej produkcji. Alkohol poddawany jest potrójnemu procesowi destylacji złotem.

Natomiast jej wyrafinowany smak to efekt udoskonalania od ponad wieku receptury. W przypadku Vallure Gold Standard Vodka nie tylko smak będzie robił furorę na rynku. Chodzi o butelkę, która została wykonana z 24 karatowego złota-czyli kruszcu o najwyższej jakości. Zatem sama butelka pokryta 300 gramowym złotem może być przedmiotem inwestycji i zabezpieczeniem realnej wartości pieniądza na ciężkie czasy gospodarcze jakie nadchodzą w Europie.

Niemieccy producenci nie podali  jeszcze do wiadomości ceny tego szlachetnego trunku i co więcej daty premiery na rynku. Możemy tylko przewidywać, że będzie to produkt zarezerwowany dla osób mających „grube” portfele pieniężne. Trudno jest nawet ocenić wartość unikatowej butelki bo nie są jeszcze znane jej dokładne parametry. Sądząc po poziomach cen złota, będzie to dość zyskowna inwestycja.

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Wiadomości finansowe

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Kontakt z redakcją

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza - w sprawie zamieszczonych treści oraz reklamy.

Zamknij