www.vibank.pl > Money Makers

Money Makers

Money Makers to firma trudniąca się zarządzaniem inwestycjami. Doradcy finansowi Money Makers swoje pierwsze kroki stawiali w Grupie ING i Aviva. Siedziba spółki mieści się w Warszawie na ulicy Domaniewskiej 39A. Firma ta nie sprzedaje gotowych produktów inwestycyjnych tylko aktywnie zarządza portfelem klienta.

Eksperci Money Makers wybierają inwestycje w myśl obranej przez klientów strategii. Aby utworzyć konto inwestycyjne w tej instytucji należy dysponować kwotą od 40 tysięcy złotych-każdy klient ma możliwość bieżącego kontrolowania stanu zainwestowanego kapitału. Obsługa klientów Money Makers odbywa się drogą internetową. Wszelkie niezbędne dokumenty przesyłane są klientom przez kuriera.

Podyskutuj o tej ofercie na http://www.nasze-kredyty.pl/oferty-instytucji-pozabankowych/415-money-makers.html

Natomiast kontakt z doradcami finansowymi jest możliwy dzięki zastosowaniu kamer internetowych. O rzetelności pracy tych doradców finansowych świadczy fakt, iż nie są oni powiązani z innymi podmiotami inwestycyjnymi. Jest to gwarancja 100 procentowego zaangażowania pracowników w pomnażanie oszczędności klientów, gdyż tak naprawdę inwestorzy gwarantują ich dochód.

Rating: 4.0. From 1 vote.
Please wait...

Opinie8 komentarzy

 

 1. Stefano napisał(a):

  Rozumiem, że te 40 tys. to takie minimum po to żeby najdrobniejsi ciułacze nie zawracali im głowy. Tylko nie bardzo mogę znaleźć w co dokładnie inwestują kasę? Chciałbym uzyskać więcej konkretów zanim ewentualnie zdecyduję się na ich ofertę.

 2. mk napisał(a):

  Z tego co wiem to money makers przede wszystkim zajmują się funduszami inwestycyjnymi….klient na początku musi określić własną strategie inwestowania i do tej strategii dobierane są fundusze-o różnym ryzyku

 3. Katarzyna.N napisał(a):

  Kto wie jaka jest prowizja pobierana przez Money Makers? Ile wynosi opłata za wejście? Od czego jest uzależniona?

 4. Stefano napisał(a):

  Wiem już o nich trochę więcej 🙂 Jeśli chodzi o prowizję to pobierają ją tylko od zysków, tak przynajmniej napisali na swoje stronie.
  „Stawka opłaty stałej – dla wszystkich Standardowych strategii nie będzie pobierana,
  Stawki opłaty zmiennej oraz wynagrodzenie od zysku”
  Na pierwszy rzut oka brzmi sensownie bo jak nie zarobią nic dla mnie to sami też nic nie zarobią. Trzeba jednak złapać kogoś kto testował ich w praktyce.

 5. Anna napisał(a):

  oooo, to chyba nie są dla mnie. Skoro minimum to 40 tys zł, to muszę jeszcze trochę odłożyć, chociaż kusi mnie inwestowanie w złoto.

 6. Nowe opinie napisał(a):

  Ciekawią mnie Wasze nowe opinie o MOney Makers. Czy ktoś miał z nimi ostatnio kontakt ?

  • Rodolphe napisał(a):

   Tak, ja miałem, mogę tylko twierdzić że powinien zamienić nazwa na money loosers, przez prawie rok nić nie zarobili dla mnie, stracone prawie 3000 zł.
   Na najniższa lokata można lepiej zarobić.
   Nie polecam

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Bezpieczny zakup złota – gdzie kupić pewne złoto.

Wiele osób planujących inwestowanie w złoto dostało w ostatnich czasach sporą nauczkę. Firma Amber Gold obiecująca spore zyski z lokat...

Zamknij