www.vibank.pl > Najlepsi doradcy finansowi i inwestycyjni

Najlepsi doradcy finansowi i inwestycyjni

Wrzesień 8, 2011

Finanse to bardzo rozległa dziedzina, która obejmuje proces gromadzenia, rozporządzania oraz wydawania środków pieniężnych. Nie każdy posiada wiedzę niezbędną do prawidłowego zarządzania finansami osobistymi, bądź firmowymi. Dlatego na rynku pojawiły się firmy doradztwa finansowego.

Czy warto korzystać z usług doradców finansowych?

Doradcy finansowi służą pomocą w zakresie wyboru najlepszego kredytu, czy najlepszej strategii inwestycyjnej, która skutecznie pomnoży zdeponowany przez klienta kapitał. Firmy doradztwa finansowego pomogą także klientowi znajdującemu się obecnie w finansowych tarapatach. Wówczas dobierana jest odpowiednia strategia; pozwalająca wyjść z finansowych kłopotów. Tym samym wiele osób uniknie podjęcia pochopnych decyzji finansowych. Niektóre firmy oferują kompleksową usługę finansową(od podjęcia decyzji do przygotowanie niezbędnej dokumentacji).

Doradcy finansowi dysponują szeroką wiedzą z dziedziny finansów. Powinni oni także przewidywać trendy na rynku finansowym i mieć predyspozycję do podejmowania ryzykownych decyzji inwestycyjnych. Firmy doradztwa finansowego z założenia są niezależne. Klient korzystający z ich usług nie ponosi żadnych kosztów. Wielu zastanawia się pewnie, gdzie jest źródło zarobków tych firm. Przede wszystkim takie podmioty uczestniczą w zyskach firm inwestycyjnych-np. otrzymują prowizję od poleconego produktu finansowego. Dlatego mylący dla klientów może być obraz firmy doradztwa finansowego, która wybiera z rynku najkorzystniejszy produkt. Zwykle doradcy finansowi powiązani są z kilkoma instytucjami finansowymi. Jest to i tak szersze spojrzenie na rynek niż wizyta w jednym banku, który mówiąc krótko wychwala pod niebiosa własne produkty.

Na polskim rynku działa wiele firm doradztwa finansowego. Do najważniejszych z nich należą: Expander, Gold Finance, Money Makers, Wealth Solutions oraz Xelion i HSBC. Każda z tych firm posiada ciekawą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firmowych.

Expander:
współpraca z wieloma największymi bankami i TFI w Polsce
oferty z instytucji stanowiącuch 90 procent rynku finansowego w Polsce
produkty inwestycyjne, ubezpieczenia, kredyty

Gold Finance:
doradcy biorą na siebie negocjacje warunków i przygotowywanie wszelkiej dokumentacji
oferta obejmuje także inwestycje alternatywne: np.  lokowanie pieniędzy w złoto, diamenty

Money Makers:
różne strategie inwestycyjne
portfel inwestycyjny już od 40 tysięcy złotych

Wealth Solutions:
możliwość inwestowania we wszystkie aktywa
współpraca z największymi instytucjami finansowymi na świecie
inwestowanie we francuskie wina

Xelion

założycielem jest Bank Pekao S.A
doradztwo głównie w zakresie funduszy inwestycyjnych

HSBC
instytucja o charakterze międzynarodowym
5 portfeli inwestycyjnych zróżnicowanych pod względem ryzyka
możliwość lokowania pieniędzy na światowych rynkach

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Porady finansowe

Opinie (1)

 

 1. Arkadiusz Król napisał(a):

  Witam,

  Chciałbym zaproponować Państwu możliwość współpracy z firmą ECG Poland pozwalającej na rozszerzenie Państwa dotychczasowego portfolio produktowego.

  W czasach kryzysu i mniejszego zaufania do rynków finansowych warto inwestować w złoto i srebro w sztabkach. Naszym klientom dajemy możliwość zakupu tych metali po preferencyjnych cenach, nie narzucając jednocześnie wysokości ani terminu wpłat. Klient sam ma możliwość podejmowania decyzji kiedy i za ile chce kupić dany metal. Horyzont inwestycyjny to 20 lat, przy pakietach 12 lub 6 tysięcy euro. Klient ma dodatkowo możliwość dokonywania zakupów jednorazowych za kwotę min. 1000 euro po jeszcze bardziej korzystnych cenach. W każdej chwili, Klient ma możliwość odsprzedaży już posiadanego złota po cenach notowań z danego dnia z londyńskiej giełdy Gold Fixing, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jest to znakomita forma ochrony kapitału przed inflacją w niepewnych czasach. Nie pobieramy żadnych opłat za zarządzanie.

  Dla współpracowników istnieją bardzo korzystne warunki współpracy, zakładające m.in. dopłaty do kosztów zakupu samochodu i własnego biura.

  Mam nadzieję, że pokrótce przedstawiony produkt i warunki współpracy spotkają się z dużym zainteresowaniem zarówno Państwa klientów jak i Państwa współpracowników i pracowników. Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że partnerzy którzy zdecydowali się na wprowadzenie do swojej oferty produktu ECG Poland podnieśli równocześnie sprzedaż swoich własnych produktów o 30%.

  Chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty podczas spotkania.


  Pozdrawiam

  Arkadiusz Król
  ECG Poland Franchise Partner
  —————————

  tel.: +48 664 73 20 83
  http://www.ecgpoland.pl

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Gold Finance – doradztwo finansowe

Gold Finance dysponuje szerokim składem profesjonalistów inwestycyjnych, kredytowych i ubezpieczeniowych. W ramach świadczonych usług, Gold Finance posiada w ofercie produkty...

Zamknij