www.vibank.pl > Nowe oddziały i placówki Amber Gold w Polsce

Nowe oddziały i placówki Amber Gold w Polsce

Grudzień 8, 2011

Coraz bardziej rozsądnym rozwiązaniem dla naszych oszczędności jest inwestowanie w surowce. Warto skorzystać z dobrej koniunktury na rynku złota.

Od 30 listopada br. w Szczecinie na Al. Wojska Polskiego 36 znajduje się oddział Amber Gold. Jest to dopiero druga taka placówka(pod oddziale w Koszalinie)w Województwie Zachodniopomorskim. AG to instytucja finansowa dająca zarobić na rynku metali szlachetnych każdemu klientowi (minimalna wpłata od 1 tys. zł; zysk od 6 do 15 procent w skali roku). Szczegółowych informacji o inwestycjach w Amber Gold można zaczerpnąć także w specjalnych AGpunktach.

Zobacz więcej opinii o – inwestycje w złoto

Strategia rozwoju Amber Gold zakłada, iż do końca bieżącego roku firma będzie zatrudniała ok. 300 pracowników-najlepiej przygotowanych do obsługi inwestycyjnej klientów. Obecnie Amber Gold dysponuje 50 placówkami i 30 punktami informacyjnymi w całej Polsce. W wyniku prowadzonej ekspansji na polskim rynku, w ostatnim czasie pojawiły się nowe oddziały Amber Gold. Podajemy adresy nowych oddziałów i placówek AG w różnych miastach w Polsce. Zanim jednak skorzystasz z usług, sprawdź jakie opinie panują o Amber Gold.

– Warszawa, ul. Świętokrzyska 16
– Szczecin, Al. Wojska Polskiego 36
– Lublin, ul. Świętoduska 10
– Sieradz, ul. Rynek 15

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Wiadomości finansowe

Opinie5 komentarzy

 

 1. AMBER GOLD OSTRZEŻENIE napisał(a):

  Ja mogę tylko ostrzec napaleńców niech bardzo dobrze przemyślą przed zainwestowaniem tam pieniędzy.
  Ryzyko, że się wszystko straci jest niemałe. To, że dziś da się zarobić nie jest żadną gwarancją na jutro.

  • Radddek napisał(a):

   Dla mnie to jest jakaś firma krzak. Pojawili się znikąd, więc nie wiadomo, czy za chwilę nie znikną z horyzontu z pięniędzmi. Mam przeczucie, że za jakiś czas będzie z tego afera…

   • Anka napisał(a):

    A ja tam zainwestowałam 1500 zł… Mam nadzieję, że są uczciwą firmą i nie stracę tych pieniędzy. Niby to niedużo, ale zawsze coś… jedna wypłata.

    • Marco napisał(a):

     Dobrze, że tylko 1500 zł, a nie 5 czy 10 tysięcy… bo tacy napaleńcy też się zdarzają. A potem będzie wielki lament, skandal i „żółty pasek” w tvn24…
     Nie wierzę tej firmie.

   • Złoty Inwestor napisał(a):

    Nie wiem, dlaczego czepiacie się Amber Gold. Wygląda na naprawdę solidną firmę. Ja już zarobiłem dzięki nim sporo kasy i nie rozumiem tego wiecznego narzekania. Zazdrościcie czy jak?

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Xelion

Jest to biuro doradztwa finansowego, które zostało założone w 2003 roku przez Bank Pekao S.A i Grupę Kapitałową UniCredit. Prezesem...

Zamknij