www.vibank.pl > Oferta inwestycyjna Wealth Solutions

Oferta inwestycyjna Wealth Solutions

Sierpień 25, 2011

Wealth Solutions oferuje szeroką gamę produktów finansowych związanym z inwestowaniem pieniędzy. Zajmują się także doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych. Poniżej prezentujemy ofertę inwestycyjną Wealth Solutions.

Produkty strukturyzowane:

wykorzystywanie do pomnażania kapitału instrumentów pochodnych
duże możliwości inwestycyjne
indywidualne produkty strukturyzowane: należy dysponować środkami w wysokości co najmniej 3 milionów złotych

Kredyty hipoteczne:

bezpłatne załatwianie formalności
oferta 20 banków
w ofercie znajdują się wszystkie rodzaje kredytów zabezpieczonych hipoteką
klienci mogą skorzystać z kredytu mieszkaniowego, refinansowego, konsolidacyjnego i z pożyczki hipotecznej

Inwestycje alternatywne:

inwestycja w wino (fizyczne nabywanie skrzynek win pochodzących z regionu Bordeaux), indywidualny portfel, brak spekulacji rynkowej,
portfel indywidualny whisky (nabywanie kolekcjonerskich butelek whisky single malt, potencjalny zysk nawet do 144 procent w skali roku, mini kwota to 5 tysięcy euro)
inwestowanie w dzieła sztuki (sposób na uzupełnienie portfela inwestycyjnego, dywersyfikacja inwestycji, inwestowanie w dzieła sztuki młodych i perspektywicznych osób, przechowywanie dzieł sztuki w specjalnych magazynach, min. wpłata 10 tys. zł

Regularne inwestowanie:

długoterminowe pomnażanie kapitału
portfele modelowe
możliwość zmiany strategii inwestycyjnej
dostęp do 37 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych
możliwość samodzielnej konstrukcji portfela funduszowego

Finansowanie działalności firm (profesjonalna pomoc przedsiębiorcom w pozyskiwaniu środków pieniężnych na rozwój)

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Artykuły finansowe

Opinie12 komentarzy

 

 1. Stefano napisał(a):

  Mnie najbardziej inwestują konkretne opinie o inwestycjach Wealth Solutions oraz oczywiście wyniki finansowe ich inwestycji. Inwestowanie pieniędzy to poważna sprawa i trzeba mieć pewność, że jest naprawdę dobre i bezpieczne.

 2. winiarz napisał(a):

  Jeśli chodzi o wyniki inwestycji w wino to można naprawdę zgarnąć duży procent! 3 letnie stopy zwrotu na poziomie 200 procent mówią same za siebie! Bardzo rozwojowy rynek i co ciekawe nie trzeba się znać dokładnie na gatunkach win! można się zdać na analizy Wealth Solutions

 3. Oszukany Inwestor napisał(a):

  Inwestycje w wino to wielka ściema. Są tak samo beznadziejne jak lokwanie pieniędzy w giełdę. Konkret – od sierpnia 2011 do lutego 2012 notowania indeksu LIVex 50 spadły o kilkadziesięt procent, tak samo ze wszystkimi winami bordowskimi, które oferuje Wealh Solutions. Modelowy portfel jaki zamieszczony jest na stronach ww. firmy zachęcający do inwestycji – to zwykłe oszustwo. Nie ma takiego porffela. To tak jakby podać indeksy 5 najbardziej zwyżkujących w ciągu trzech lat spółek i powiedzieć, że WIG wzrósł tyle ile te spółki. Dlaczego nie pokażą win, które notują spadek notowań ? A dlatego, bo nikt by napełnił im kasy z prowizji. To zwykłe oszustwo i powinno być karane. To niczym jak kreatywna księgowość.

 4. Marek napisał(a):

  Ludzie z Wealth Solutions są strasznie upierdliwi przez telefon. Wystarczy raz wypełnić ich ankietę i ma się pozamiatane chyba dożywotnio. Wydzwaniają non stop. Na szczęście dzwonią z zastrzeżonego numeru, więc mój telefon automatycznie ich odrzuca 🙂

  • inwestycje finansowe napisał(a):

   Niestety muszę się z tym zgodzić. Raz wypełniłem z ciekawości formularz na jakiejś stronie internetowej, bo nie było innej możliwości, żeby otrzymać jakieś informacje. Od tamtej pory regularnie jestem nękany telefonami. Nie pomogło nawet to, że postraszyłem ich, że zgłoszę ich do GIODO. Masakra…

 5. Inwestowanie w wino napisał(a):

  Czy ktoś z was inwestuje w wino ? Jak to realnie wygląda ? Rozumiem, że nie kupuje się fizycznie alkoholu, tylko lokuje pieniądze w firmy obracające winem.
  Czy Wealth Solutions to bezpieczna firma ? Ktoś dzięki nim coś zarobił ?

 6. Kazik napisał(a):

  Trzymaj się od Wealth Solutions z daleka. Nikt z nimi nie zarobił, wszyscy tracą. Wycofali nawet dostęp do wyników inwestycji, żeby nie płoszyły potencjalnych inwestorów. trzymaj się od nich z daleka i nie czytaj ich reklam i przechwałek jakie to oni mają wyniki. To wielka PR ściema. Indeks win w ostatnim roku stracił kilkadziesiąt procent. zapomij o inwestycji w wino jak nie chcesz kiedyś żałować

 7. WINO napisał(a):

  Oszukany inwestor niestety o inwestycjach nie ma zielonego pojecia uslyszal kilka madrych slow i teraz gada zeby gadac,
  Live-ex wlasnie jest odnotowuje gigantyczny wzrost, informacje mozna znalezc w internecie bez problemu na winie da sie zarobic. Osobiście nie inwestuje wino, wole Whisky single cask (tez dostepne w polsce dzieki Wealth Solutions)

  • Kazik napisał(a):

   Czy to strona sponsorowana przez Wealth Solutions ? Dlaczego usunięto mój komentarz, a zamiesza się manipulowany powyżej ? Gość o niku Wino to oszust i manipulator. Mnie zarzuca, że nie mam zielonego pojęcia o inwestycjach w wino, a sam bezczelnie kłamie i próbuje oszukiwać innych. Kto mówi prawdę zawarte jest pod linkiem indeksu liv-ex.com. Sprawdźcie sami kto się zna i kto mówi prawdę.

 8. MariuszMioduszewski.pl napisał(a):

  Niestety potwierdzam słowa „Oszukanego Inwestora”.
  Dochodzą mnie słuchy od klientów oraz osób, z którymi współpracuję o dużych stratach na winie.
  I ten chwyt na stronie www z indeksami pokazującymi same zyski…
  Poza tym opłaty za wejście zarządzanie wyjście … ehh za dużo tego 🙂

  Pozdrawiam

  • Anka napisał(a):

   Ja też straciłam zaufanie do Wealth Solutions, którego właściwie nie miałam nigdy do tej firmy. Co prawda nie stracilam na winie, a na lokatach strukturyzowanych, ale to nie zmienia postaci rzeczy. Od kilku miesięcy dzieją się dziwne rzeczy z tą firmą. Obserwuje to na ich stronie internetowej. Lokaty strukturyzowane zniknęły z ich propozycji juz dawno, bo ludzie spostrzegli się, że zostali „okradzeni” i prawie wszyscy ponieśli straty. Jeszcze do niedawna był dostęp do kompromitujacych notowań historycznych struktur, a obecnie są one utajnione i dostępne tylko po zalogowaniu. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Jest to dla mnie nic nowego, bo od początku istnienia firma ta bazowała na okłamywaniu inwestorów pokazując kreatywny marketing i same dobre wiadomości nt. swoich sukcesów. Tak było jak chwalili się wynikami struktur, które zarobiły w 2010 r. , a które założyli w dole bessy w 2009 r. gdzie wszystko rosło i wynik ich struktury nie był ich sukcesem tylko szczęściem i przypadkiem, że jedna z ich struktur rozpoczęła się w tym okresie (wiosna 2009). Dali ciała na winie, które spadło kilkadziesiat procent i nie może się podnieść od 16 m-cy. Pewnie się nie podniesie bo to był balon spekulacyjny w 2011 r. który pękł jak bańka internetowa. Nie wyszły im także inwestycje ziemskie, o przepraszam nie im tylko inwestorom, którzy obudzą sie z ręką w nocniku po kilku latach. Szukają teraz „Leszków na kajak” nowinką inwestycyjną Private Equity stosując ponownie kreatywny PR dając za przykład firmy, którym się powiodło, a takich są promile w całej masie powstających nowych firm. Także radzę tym, którzy szukają inwestycji, które mają przynieść zysk – omijać tę firmę z daleka dla swojego dobra. Póki co to tylko oni zarabiają i ich prezes, który nawet został nagrodzony za wyniki (obrót i zysk) przez Puls Biznesu, tylko nie wzięli ci co przyznawali nagrodę pod uwagę tego ile milionów PLN i GBP stracili ich klienci na ich działalności. To ostatnie zdanie poddaję pod przemyślenie, bo nie sztuka zarabiać i osiągać zysk kosztem inwestora, który traci swoje oszczędności.

 9. Kaśka napisał(a):

  Anka pisze prawdę. Dla tych co zastanawiają się, czy zaufać Wealth Solutions, proponuję by zastanowili się dlaczego na ich stronie internetowej nie ma żadnych wynikow ich wcześniejszych i bieżących produktów inwestycyjnych ? Jest tajemnicza zakładka na ich stronie „Wyniki” i co widzimy ? utajniony dostęp poprzez zalogowanie. Gdyby mieli się czym pochwalić to dostęp byłby powszechny, a ponieważ nie mają to wyniki usunęli z powszechnego dostępu.
  Najpierw od 2007 r. proponowali Lokaty strukturyzowane, prawie wszystkich „puścili z torbami” . Usunęli je z oferty już dawno, bo nie ma już naiwnych. Nie wierzcie w okresowe „cudowne” wiadomości dotyczące ich propozycji w inwestycje ziemskie, sztukę , wino, whisky, Private Equity bo stosują w klasyczny sposób PR dla zmiękczenia mózgów łatwowiernych klientów.
  Dla mnie to taki inteligentniejszy Amber Gold i Amway razem wzięci. Chrońcie swoje pieniadze przed naciągaczami i obiecankami gruszek na wierzbie.

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Xelion

Jest to biuro doradztwa finansowego, które zostało założone w 2003 roku przez Bank Pekao S.A i Grupę Kapitałową UniCredit. Prezesem...

Zamknij