www.vibank.pl > Union Investment

Union Investment

Union Investment TFI należy do Grupy Kapitałowej Union Inwestment, która rozpoczęła działalność w 1956 roku. Posiadaczem 100 procent akcji UI TFI S.A jest spółka Union Asset Management Holding AG. Grupa Kapitałowa Union Investment weszła na polski rynek w 1998 roku i wówczas otworzyła TFI. Dwa lata później rozpoczęła się sprzedaż pierwszych jednostek uczestnictwa tego funduszu. W 2000 roku doszło do połączenia Union Investment z Korona Towarzystwo Funduszy Powierniczych S.A. Od czasu tej fuzji Union Investment TFI dynamicznie się rozwija.

Systematycznie powiększa się wielkość aktywów funduszu i wprowadzane są nowe rozwiązania finansowe dla klientów. Uczestnictwo UI TFI w Izbie Zarządzających Funduszami i Aktywami świadczy o dobrych praktykach stosowanych wobec klientów i pracowników funduszu. Prezesem Zarządu UI TFI S.A jest nieprzerwanie od 1999 roku Małgorzata Górka. Natomiast główna siedziba funduszu mieści się w Warszawie na ulicy Polnej 11. Obecnie fundusz zarządza aktywami netto o wartości ponad 8,3 mld złotych.

No votes yet.
Please wait...

Opinie4 komentarze

 

 1. mk napisał(a):

  Są to naprawdę zaufani doradcy finansowi. Wiem co mówię, bo powierzyłem im zarządzaniem środkami pieniężnymi na moją przyszłą „dodatkową” emeryturę

 2. J23 napisał(a):

  Jest to najgorszy fundusz na rynku. Wyłudza on pieniądze od Klienta, poprzez pobieranie fikcyjnych podatków, opłat itp. które nie powinny mieć miejsca. Zostałem oszukany przez nich na dużą kwotę i dlatego też odradzam ten fundusz wszystkim potencjalnym, którzy dadzą się nabrać na ranking itp.

 3. kojot napisał(a):

  Oszukali ciebie, tak samo jak mnie. Nie wierzcie w rankingi, „to wszystko pic na wodę fotomontaż”. Kiedyś miałem fundusz w USD, to mnie tak wyliczyli podatki, marże, że ledwo wyszedłem na zero, mimo, że miałem duży zysk w jednostkach.

 4. Bezpieczne inwestycje napisał(a):

  Wygląda bardzo konkretnie i obiecująco. Szukam pewnej inwestycji dla moich oszczędności.

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Wine Advisors

Początek działalności spółki Wine Advisors w Polsce datuje się na czerwiec 2008 roku. Natomiast wpis do Krajowego Rejestru Sądowego Wine...

Zamknij