www.vibank.pl > W co inwestują znani sportowcy, aktorzy, celebryci?

W co inwestują znani sportowcy, aktorzy, celebryci?

Grudzień 6, 2011

Celebryci wzbudzają powszechne zainteresowanie wśród społeczeństwa; niezależnie od tego czym się zajmują. Mogą to być na przykład sportowcy, aktorzy, bądź piosenkarze. Polacy lubują się w śledzeniu każdego aspektu życia osób z pierwszych stron gazet.

Portale plotkarskie biją rekordy popularności, a fani nie odstępują na krok swoich gwiazd i towarzyszą im w każdym publicznym wystąpieniu. Nic tak nie wywołuje emocji jak stan konta sławnych ludzi. Rodzime gwiazdy show-biznesu nie ograniczają swoich działań jedynie do wystąpień w środkach masowego przekazu. Osoby znane często wykorzystują swój wizerunek do prowadzenia interesów. Nie zawsze sukces medialny przekłada się na udany biznes. Najczęściej gwiazdy łączą cel inwestycyjny ze swoją branżą.

Doskonałym przykładem jest tutaj aktor Michał Żebrowski, który czerpie zyski z własnego teatru „6 piętro”. Udany biznes (choć nie związany ze swoją branżą) prowadzi również Marek Konrad-jest właścicielem sieci sklepów z winami, z całego świata. Trudno jest jednoznacznie ocenić kierunki inwestycyjne gwiazd. Wszystko zależy od zasobności portfela tych osób oraz skłonności do podejmowania ryzyka inwestycyjnego. Jednak celebrytom z najlepszym skutkiem wychodzą inwestycje w nieruchomości (głównie apartamenty). Jeśli chodzi o lokalizację owych nieruchomości to królują prestiżowe dzielnice Warszawy, Krakowa oraz Łodzi.

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Wiadomości finansowe

Opinie4 komentarze

 

 1. Katarzyna napisał(a):

  Oj chyba jednak więcej inwestują pieniędzy w nieruchomości. Gdzieś czytałam, że tacy sportowcy jak Pudzian czy Radek Majdan to właśnie głównie w apartamenty na wynajem lokują swoją gotówkę.

 2. Mańka napisał(a):

  Czy to istotne w co inwestują znani ludzie ? Temat zupełnie bez sensu. To, że są znani i mają pieniądze, to wcale nie oznacza, że wiedzo co robić.
  Zresztą owczy pęd w inwestowaniu jeszcze nikomu nie przyniósł szczęścia. Najlepiej inwestować indywidualnie.

  Tylko inwestycje w złoto się liczą, ale w złoto namacalne, a nie gdzieś na koncie.

 3. 6 piętro to sukces Żebrowskiego napisał(a):

  Teatr” 6 piętro” był świetnym przedsięwzięciem Żebrowskiego. Zamiast użerać się z reżyserami w innych teatrach, założył własny. Teraz to u niego występują gwiazdy i w końcu Żebrowski może przedstawić swoje wizje. Żebrowski znany był z bardzo trudnego charakteru, jednak jak widać nie musi być to wada. Nowy teatr dzięki świetnej reklamie w mediach stał się naprawdę popularny. To jest prawdziwy sukces Żebrowskiego. Można mu pogratulować.

  Co do Marka Kondrata… Pomimo wielkiego szacunku do tego Pana, mam do niego żal o to, że zrezygnował z aktorstwa. Był świetnym aktorem! Jak nie najlepszym w Polsce. Teraz takich ze świeczką szukać. Jednak o ile wiem jego zamiłowanie do wina nie wynikało z chęci zarobku. On zawsze cenił dobre wino i to stało się jego hobby. A to, że zaczął na nim zarabiać to dodatkowy plus. Jednak nie brałabym sobie tego za przykład. Bowiem Pan Marek zarabiał sporo dzięki kontraktowi z ING Bankiem Śląskim i mógł sobie pozwolić na wydatki związane z zakupem wina, jego importem, i całe te przedsięwzięcie itp. itd. Zwykłemu Polakowi raczej ciężko by było pozyskać na to fundusze. Co jest konieczne by postawić pierwsze kroki w tym winnym interesie…

 4. zbyszek napisał(a):

  Biznesowy sukces to także Teatr Polonia(pierwszy w Polsce prywatny teatr dramatyczny) Krystyny Jandy. Cenię ją za to,że robi coś dla polskiej kultury i wychodzi jej to świetnie

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Inwestycje w certyfikaty na złoto – Raiffeisen Centrobank RCB

Czy można inwestować pieniądze i zarabiać na certyfikatach w złoto?

Zamknij