Wealth Solutions

Wealth Solutions jest spółką doradztwa finansowego , która charakteryzuje się oferowaniem własnych produktów inwestycyjnych. Firmę na rynku inwestycji wyróżniają takie produkty jak wine banking, kapitał ziemski lub inwestycje w whisky. Wealth Solutions zajmuje się także kredytami hipotecznymi dla indywidualnych klientów. Natomiast małe i średnie przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu środków na inwestycje. Dzięki użyciu internetu, firma dociera z usługami do najdalszych zakątków świata m.in. jest obecna w Korei, Islandii i w USA.

Podyskutuj na forum o ofercie Wealth Solutions

W celu zbudowania najkorzystniejszej oferty inwestycyjnej, Wealth Solutions nawiązał współpracę z największymi instytucjami finansowymi na świecie. Prezesem Zarządu Wealth Solutions jest Maciej Kossowski, a siedziba spółki mieści się w Warszawie na ulicy Mokotowskiej 1. Zaletą tego biura doradztwa finansowego jest możliwość inwestowania w wszystkie rodzaje aktywów: akcje, nieruchomości, surowce, waluty, fundusze hedge, metale szlachetne lub private equity. Na korzyść klientów niewątpliwie wpływają także renomowani partnerzy Wealth Solutions(np. Grupa Unicredit, Allianz, Europa lub Benefia).

Please wait...

15 Comments on “Wealth Solutions”

 1. Tak naprawdę to interesuje mnie zainwestowanie swoich oszczędności w wino. Jeszcze nigdy tego nie robiłem i bardzo chętnie poczytam na ten temat komentarze i opinie na temat co rzeczywiście warta jest oferta Wealth Solutions. Jeśli jest tu ktoś kto jest ich klientem to proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami.

 2. Przychylam się do prośby poprzednika. Coraz częściej widzę ich reklamy w internecie zarówno na portalach branżowych jak i w google. Widać, że wealth solutions robią się marką w Polsce tylko potrzeba więcej opinii dotyczących ich oferty.

 3. Szczególnie teraz polecam usługę systematycznego inwestowania!blisko 40 funduszy kapitałowych. Można wybrać swoją własną strategię i model portfela inwestycyjnego. Istotna z punktu widzenia dzisiejszej niekorzystnej sytuacji gospodarczej wielu krajów jest strategia inwestowania przez oferowane fundusze-systematyczne kupowanie akcji-stosując tą strategię można zarobić nawet w chwili bessy na giełdzie

 4. Swego czasu interesowałam się inwestycjami alternatywnymi. W wyniku kryzysu finansowego w USA i Europie uwaga inwestorów skupiła się na metalach szlachetnych takich jak złoto czy srebro. Ceny złota powindowały bardzo w górę i były najwyższe w historii. Popularność inwestycji w złoto sprawiała, że również inne substytucyjne metale szlachetne cieszyły się uznaniem inwestorów. Srebro, które było do tej pory niespecjalnie popularne wśród inwestorów pozwalało uzyskać już niezłe zyski. Za złotem i srebrem poszły w górę ceny innych surowców. W końcu ludzie zaczęli dostrzegać, że zrobić można już nie tylko na inwestycji w akcje, Forex czy ropie.

  Co prawda nie interesuje mnie wino czy whisky bo uważam to, za „modną inwestycję” nic więcej, jednak skoro już mowa o Wealth Solutions to warto wspomnieć o inwestycji w sztukę. Jest to dobre rozwiązanie dla cierpliwych. Ostatnio nawet opublikowano listę najdrożej sprzedanych fotografii i obrazów. Na niektórych inwestorzy zarobili nawet po 1,6 mln dolarów! To jest naprawdę imponujący wynik.

 5. Inwestycje w trunki szlachetne są jednymi z najbardziej dochodowych (obok inwestycji w grunty) a napewno z najbardziej stabilnych inwestycji na rynku.
  Podstawą jednak jest to aby sobie dobrze taki portfel zdywersyfikować. I to nie tylko jeśli chodzi o gatunki, roczniki ale też o dostawców.
  Od dwóch lat mam swoje pieniądze ulokowane w winach a od roku w whisky w WS. A teraz udało mi się znaleźć też drugiego dostawcę, którym jest Ipopema. Powiem więc jednym słowem że warto w to inwestować ale niekoniecznie w pojawiające się dwa razy (jeśli mnie pamięć niemyli) w roku „Wielkie roczniki” ale też spróbować, jeśli kogoś na to stać, stworzyć portfel indywidualny. Zyski wręcz pewne i to niekiedy na poziomie przewyższającym instrumenty akcyjne.
  Co do inwestycji w sztukę to jest to bardzo niepewny rynek, który opiera się w 90% na przypuszczeniach i spekulacjach co do tego co będzie „dziełem sztuki” za 20 lat lub więcej.
  Przeliczając cenę zakupu obrazu do ewentualnej wartości tego instrumentu za x lat otrzymujemy gorszy przelicznik niż ten sam rzelicznik na butelkach szlachetnych trunków (inwestycji znacznie pewniejszej). Więc odpowiedzcie sobie sami w co warto inwestować.

 6. Co do inwestycji w produkty strukturyzowane, to jest to nieopłacalny biznes.
  Rocznie na 100 struktur, ktore wychodzą w różnych instytuacjach bankowo-inwestyjnych średnio tylko 5 przynosi zyski.
  A więc jeśli trafimy w jedną z tych 95 niedochodowych to tak naprawdę, mimo szumnych zapowiedzi zwrotu 100% kapitału jesteśmy stratni o współczynnik inflacji. A więc lepiej unikać tego typu instrumentów. Tym bardziej że samemu można sobie stworzyć takie struktury, które z racji tego że mamy na nie wgląd cały czas są znacznie bardziej pewne.
  Mam nadzieję droga Ewo że jednak będziesz w tych 5% osób, które na strukturach zarobią.
  Pozdrawiam

 7. Wealth Solutions pobieraja 9% na dzien dobry oraz 3.5% rocznie za zarzadzanie. Przykladowo inwestujac 100 000 w ich „fundusz ziemski” musimy dac im na dzien dobry 9 tys zł czyli juz na poczatku jestesmy 9% na minusie. Do tego firma bierze koszty zarzadzania 3.5% rocznie czyli kolejne 3.5tys zł.

  W ich dokumencie inwestycyjnym dotyczacycm inwestycje w ziemie jest to wszystko ladnie opisane. Problem w tym ze Twoje koszty sa pewne. Twoje zyski nie bardzo. To ze ziemie szly w boomie na nieruchomosci w gore (2001-2008) to nie oznacza ze teraz dalej beda szly.

  1. Widze Tomku ze znasz oferte Inwestcje w ziemie w Waelth Solution. Czy moglbys powiedziec mi cos wiecej na temat tej oferty.

   Czy zyski sa pewne po zakonczeniu inwestycji po 4-5 latach? Jak duze moga to byc zyski po odliczeniu wszystkich kosztow, oplat i podatkow? Ile na tym mozna tak naprawde zarobic?

   Czy istnieje ryzyko iz inwestycja nie wypali lub przyniesie starty? Co sie dzieje w takiej sytuacji? Czy zainwestowane pieniadze zostaja mi w calosci zwrocone?

   Jaka jest Twoja opinia o takiej inwestycji, czy warto w to wchodzic?

   Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

 8. Byłem na ich prezentacji i po przemyśleniu zgadzam się z Tomkiem. Opłaty są nawet wyższe, niż on podaje, bo to kwoty netto. Po dodaniu VAT opłata na wstępie wychodzi 11 proc., a ta za zarządzanie 3,8 proc. Jeżeli dobrze liczę, to z każdych zainwestowaniych 100 tys. opłaty w 4 lata zjedzą 24 tys. Jeżeli będą zyski, to WS zabiera z nich 30 proc…

 9. Powiem tyle, że szału nie ma. Poza wciskaniem ładnych, wyuczonych na pamięć formułek, ludzie z tej firmy niewiele potrafią powiedzieć. Zapytałam o parę interesujących mnie rzeczy, a pan zamiast zaspokoić moja ciekawość, wyrecytował kilka zdań, których sam pewnie nie rozumiał. Dlatego nie potrafię im zaufać i na razie wstrzymam się z inwestowaniem.
  Jedyne co potrafia dobrze robić, to zawracać gitarę przez telefon 🙂

 10. Dla tych co zastanawiają się, czy zaufać Wealth Solutions, proponuję by zastanowili się dlaczego na ich stronie internetowej nie ma żadnych wynikow ich wcześniejszych i bieżących produktów inwestycyjnych ? Jest tajemnicza zakładka na ich stronie „Wyniki” i co widzimy ? utajniony dostęp poprzez zalogowanie. Gdyby mieli się czym pochwalić to dostęp byłby powszechny, a ponieważ nie mają to wyniki usunęli z powszechnego dostępu.
  Najpierw od 2007 r. proponowali Lokaty strukturyzowane, prawie wszystkich „puścili z torbami” . Usunęli je z oferty już dawno, bo nie ma już naiwnych. Nie wierzcie w okresowe „cudowne” wiadomości dotyczące ich propozycji w inwestycje ziemskie, sztukę , wino, whisky, Private Equity bo stosują w klasyczny sposób PR dla zmiękczenia mózgów łatwowiernych klientów.
  Dla mnie to taki inteligentniejszy Amber Gold i Amway razem wzięci. Chrońcie swoje pieniadze przed naciągaczami i obiecankami gruszek na wierzbie.

Dodaj komentarz