www.vibank.pl > Wine Advisors

Wine Advisors

Początek działalności spółki Wine Advisors w Polsce datuje się na czerwiec 2008 roku. Natomiast wpis do Krajowego Rejestru Sądowego Wine Advisors otrzymała 24 września 2008 roku. Spółka ta zajmuje się zarządzaniem inwestycjami w wino. Firma powstała w ściśle określonym celu-jako spółka zarządzająca pierwszym w Polsce zamkniętym Funduszem Inwestycyjnym IPOPEMA Fine Wine FIZAN(właściciel 100 proc. udziałów Wine Advisors).

W ostatnim czasie firma ta udostępniła  inwestorom kolejną możliwość lokowania pieniędzy w wina doskonałej jakości, które pochodzą z regionu Bordeaux-chodzi o możliwość inwestycji w otwarty portfel. Główna siedziba spółki mieści się w Warszawie na ulicy Waliców 11. Prezesem Zarządu Wine Advisors jest Marcin Piwecki- zarząd jest jednoosobowy. Ważną rolę w funduszu odgrywa prezes Centrum Wina Dystrybucja Sp. z o.o. Piotr Kamecki. Pełni on rolę doradcy inwestycyjnego w Funduszu. Marcin Piwecki zasiada w zarządzie firmy, która jest największym podmiotem dostarczającym wina do restauracji oraz największą siecią sklepów winiarskich.

Rating: 4.0. From 1 vote.
Please wait...

Opinie2 komentarze

 

  1. Stefano napisał(a):

    Czy wine advisors rzeczywiście kupują skrzynki z winem za pieniądze inwestorów i potem sprzedają z zyskiem czy to bardziej wirtualny biznes? Wydaje się, że kupują skoro dostarczają wina do restauracji jednak nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia.

    • mikoś napisał(a):

      Advisors kupują skrzynki z winem i przechowują je w magazynach pod Londynem….inwestor może w rzeczywistości otrzymać taką skrzynkę

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Gold Finance

Gold Finance jest to firma zajmująca się doradztwem finansowym. Misją tej spółki jest zapewnienie klientom  najlepszych rozwiązań finansowych. Doradcy finansowi...

Zamknij