www.vibank.pl > Zakup złota online – oferta Meritum Banku

Zakup złota online – oferta Meritum Banku

Marzec 13, 2012

Zainteresowanie inwestycjami w złoto bije rekordy popularności. Przekłada się to bezpośrednio na oferty banków oraz uzewnętrznia walkę o klienta. Przykładowo pod koniec lutego bieżącego roku, w Meritum Banku zaczęła działać użyteczna opcja dla osób inwestujących w metale szlachetne. Usługa MeritumBank Przelew powiązana jest z serwisem inwestycyjnym Mennicy Polskiej. Dodajmy, iż usługa powstała dzięki współpracy banku z firmą eCard SA.

W internetowym serwisie możemy kupić między innymi złoto, srebro i brylanty. To duże ułatwienie dla inwestorów. W ubiegłym roku, światowy popyt na złoto był największy od ponad 14 lat. Jeśli chodzi o srebro, to tylko w styczniu 2012 roku jego cena wzrosła o 20 procent. Duże stopy zwrotu przynosi także klientom Meritum Banku zakup brylantów-oczywiście wprost z Mennicy Polskiej. Meritum Bank realizuje strategię zwiększania zasięgu usług-klienci mają coraz większe pole manewru w lokowaniu własnych nadwyżek finansowych. Transakcja zakupu metali szlachetnych w Internecie, autoryzowana jest specjalnym kodem SMS lub hasłem z Tokena. Dla wielu osób zrealizowana w ten sposób lokata w złoto to szybka i co najważniejsze bezpieczna procedura pomnażania własnych pieniędzy.

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Wiadomości finansowe

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Inwestycja w obrazy

Inwestowanie pieniędzy w sztukę i cenne obrazy to zajęcie dla wytrwałych. Rynek ten jest mało płynny jednak przynosi ponadprzeciętne stopy...

Zamknij