www.vibank.pl > Złoto inwestycyjne – sztabki złota z Alior Banku

Złoto inwestycyjne – sztabki złota z Alior Banku

Grudzień 19, 2011

Alior Bank ruszył z nową-świąteczną kampanią reklamową. Akcja promocyjna dotyczy sprzedaży złota inwestycyjnego w postaci sztabek złotego kruszcu. Alior Bank chce trafić do potencjalnych odbiorów, których interesuje inwestycja w złoto przede wszystkim za pomocą kanału internetowego.

W obecnych realiach rynkowych niekonieczne jest wzbudzanie zainteresowania złotem jako bezpiecznego i efektywnego narzędzia pomnażania kapitału. Alior Bank poprzez najnowszą reklamę chce wykreować zwyczaj kupowania złota jako oryginalnego prezentu na Święta Bożego Narodzenia. Świąteczną kreację reklamową będzie można podziwiać na największych, rodzimych portalach informacyjnych np. Wp.pl; Onet.pl; Interia.pl.

Alior Bank zadbał także o reklamę w sieci placówek oraz na planszach w pobliżu bankomatów. Alior Bank oferuje sztabki złota(gramatura od 1 do 1000g) w 190 oddziałach w całej Polsce. Złoto inwestycyjne o próbie 999,9 pochodzi z takich instytucji jak Umicore, Heraeus oraz Credit Suisse.

No votes yet.
Please wait...

Tagi:
Kategoria: Porady finansowe

Opinie2 komentarze

 

  1. Roni napisał(a):

    Czy ktoś orientuje się jaka jest cena złota sprzedawanego przez Alior Bank ? Cena złota jest codziennie aktualizowana ?

  2. Fabian napisał(a):

    Czy opłaca się jeszcze inwestować w złoto? Czy gorączka złota jeszcze trwa czy już minęła i lepiej sobie odpuścić? Chciałbym jakoś zainwestować swoje oszczędności, a dużo mi mówiono właśnie o złocie… tylko że zdania były różne. Więc jak to w końcu jest?

Wpisz opinię

*

Przeczytaj inne:
Fundusze złota w Investors TFI

Podstawową funkcją ekonomiczną złota jest przechowywanie realnej wartości pieniądza-szczególnie w chwilach załamania gospodarczego. W złoto można inwestować na różne sposoby.

Zamknij